reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

czasami widzę z okna jakieś bezdomne koty załatwiające się do piachu lub psy których właściciel udaje że nic nie widzi:wściekła/y: no ale to jest nie do opanowania:no:


no właśnie:-(, a mój tak uwielbia się bawić i to nie chodzi już o piasek, bo ma na balkonie, ale tam są dzieci, które zna i razem się bawią w piaskownicy:tak:
mam nadzieję że mu to szybko zejdzie :sorry:,całe szczęście, że się nie powiększa:baffled:

mówię wszystkim papa, do jutra;-)
 
reklama
hejka
rany, nie mogę się odnaleźć po przerwie w pisaniu i czytać nie nadążam ale to pewnie dlatego, że Zośką cały czas się zajmuję:tak:

roksi, kaskada, u nas z nocnikiem jest tak, że Sz. raz woła raz nie że robi siusiu alko "mama, tata kuuuupaaa":-D a teraz np oszukuje jak zrobi, ze nie ma :confused2:
Pyt: "Sz. jest kupa?
Odp.: nie,nie ma kupy":baffled:
rozmawiałam z paniami w przedszkolu i one mówią, ze tam siedzi na nocniku a w domu ani na nocniku nie usiedzi ani na kibelku. Byłoby pewnie ok gdybym mu nocnik do dupki przymocowała i mógłby z nim ganiać :rofl2:
na razie nie naciskam

a co do smoczka to nie zabieram, nie chodzi z nim po domu, używa tylko do zasypiania w dzień i w nocy, czasem jak jest cięzki dzień to na chwilę bierze; jak zabrałam kiedyś to zaczął momentalnie palucha ssać więc uznaliśmy, że lepiej smoczek, tym bardziej, ze coraz częściej mówi "mopa nie" i oddaje żeby schować. Myślę, ze sam dojdzie że to dla małych dzieci. Sama też mu dzisiaj np. powiedziałam, ze jak chce nosić takie sandałki dorosłe (kupiliśmy mu w ccc) to nie może smoczka ssać bo to dla malutkich dzieci a on już duży chłopiec jest i kazał schować :tak:

madzik, gratuluję również :tak:

Ewela, współczuję uczulenia Piotrusia :-(niestety u nas piaskownice to również miejsce nocnych libacji latem :angry:
a spółdzielnia na prawdę dba niesamowicie o place zabaw, piasek dość często wymieniają, grodzą itp ale nie zaradzisz temu co się dzieje...

kaskada, mój jak nie strzela fochów to się i ubiera i rozbiera sam
 
Hej :-)

My mieliśmy szalone dni ostatnio. W piątek mieliśmy wycieczkę do Ikei po mebelki dla młodej, sobota malowanie ścian, składanie mebli, itp. Mam okropne zakwasy po malowaniu, ale jestem dumna z siebie :-D Dzisiaj wreszcie wyszliśmy na prostą i zaczynamy dopiero się weekendować. Chcemy się wybrać na koncert ale nie wiem dokładnie o której grają i nie mogę znaleźć żadnego info w necie.

Smoczka już nie używamy :-) W piątek była próba generalna, bo młoda została z drugą babcią i byłam ciekawa jak to wszystko wyjdzie, bo może T. jakoś strasznie płacze babciom. Okazało się, że zasnęła bez więc pełen sukces.:-) Teraz drugiej babci wejdziemy na ambicję :-)

Pogodę mamy dzisiaj cudną. W piątek lało na wyjeździe okropnie, do tego korki i strasznie długo nam zeszło, byłam strasznie zmęczona.
Wczoraj do 14.00 było upalnie, a my byliśmy na zakładowym dniu dziecka. Potem przyszła burza i znowu pięknie. Dzis też cudnie :-)

blue jaki suwaczek :-D
 
Witam się :)

U nas padł dziś rekord świata!!! M obudził się o 8:43!!!! Wprawdzie ok. 1 w nocy wzięłam go do nas do łóżka ale tak długo, nawet z nami jeszcze nie spał!!!

Pogoda też do kitu. Chociaż teraz nawet słońce wyszło i nie pada. Tak że jak M się obudzi to może skoczymy na jakąś imprezę z okazji dnia dziecka bo w okolicy są 2 do wyboru. Oby tylko pogoda sie nie skaszaniła ...

Agutku gratuluję odsmoczkowania !! U nas też już 2 tyg. bez smoka ale wczoraj coś tam przebąkiwał o tym, że chce ale mu przypomniałam, że przecież wróżka go zabrała.

A wiecie, że dziś są pozamykane sklepy?? Zielone Świątki są. Gdyby nie znajomy to neiwykluczone, że bym pocałowała klamkę w Ikei bo gdyby pogoda była do niczego to rozważałam wyjazd na zakupy. Podejrzewam, że częśc ludzi będzie zaskoczona...
 
reklama
Do góry