reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

Dzień dobry:-)

Dziękujemy za gratulacje:-) sukcesów ciąg dalszy:-)
wczoraj założyłam na dłuższą podróż i było tak jak sandi pisała czyli popuszczała po zdjęciu pieluchy:sorry:
i dalej nie wiem co robić w sklepie czy w kościele:eek:

kuxa bo się przewrócę zaraz:szok: 900 zł za prąd:szok:

agutekjakie mebelki? pokaż fotki pokoju:tak: faktycznie weekend pracowity:tak:

fredziknapisz więcej jak to się Szymek sam ubiera:tak: ciekawie to musi wyglądać;-)
masz rację, ssanie kciuka bardzo groźne jest:baffled:

aaa mam newsa, kupiłam hula hop:-D forumowe kręcenie:tak::-D

100 lat dla naszych SKARBÓW

My się wybieramy do ukochanego koleżki na domowe zabawy:-) po drodze zaliczymy sklep z zabawkami;-)
 
reklama
ejjjj co wy z tym hula hop:szok: poczekajcie na mnie;-) wszystkie będą mieć talie osy a ja zostanę taka beczkowata po ciąży:confused2:
 
Hej

No to smoczek odstawiony, u babci nie było ;-) Oby tak zostało.
U nas nie ma pchania kciuka ;-)

kuxa mi ten smok przeszkadzał już, bo po kąpieli od razu za nim wyła :eek: uznałam, że jest już za duża...opowiastki o wróżkach nic nie działały, trzeba było inaczej podejść do tematu i szczerze wyszło przez przypadek, bo tak po prostu zamoczyłam w pepsi dla jaj i już go nie chciała i kazała wyrzucić, więc podłapałam temat. Resztę moczyłam w soli i po problemie, nie woła już smoczka. Opowiadałam, że dużym dziewycznkom ze starości psują się smoczki ;-) Obawiam się, że gdybym sama nie podjęła tematu to smoczek byłby jeszcze bardzo długo :baffled: A mi to nie odpowiadało już :no:

madzikm ja ubieram na wyjścia i do spania pieluszkę. Nie wyobrażam sobie wyjść na miasto i żeby mi się zlała :baffled: Ale wysadzam ją wtedy raz na jakis czas mimo wszystko. Może i nauka będzie trwała dłużej, ale trudno, trzeba będzie to przetrwać, bo nie ściągnę jej jeszcze pieluchy na wyjścia 2-3h :no:
A meble? Ikeowskie :-D Moje wymarzone białe ;-)

Jeśli chodzi o hula hop to kupiłam jakiś rok temu z zamiarem ćwiczenia. Najtańsze, w sklepie zabawkowym, mąż mi wypchał, żeby było cięzkie i co? Okazało się, że one są zdezelowane, nie mają dokładnie okrągłego kształtu i nie idzie nimi kręcić :angry: I na tym się skończyła moja zabawa z hula hop. Gdybym miała kupować to tylko porządne gimnastyczne, takie aluminiowe czy jakoś tak, co to jest prawidłowo wyprofilowane, ale szkoda mi kasy jak nie wiem czy będę miała tyle motywacji by codziennie ćwiczyć :sorry:

Jezu, moje dziecko przytargało właśnie dywan ze swojego pokoju :szok:
 
u nas dziś babcie z prezentami były mloda zadowolona bawi się:tak:
Agutek właśnie pochwal się pokoikiem;-)

idę do pracy zanieść zwolnienie i sprawdzić sprawozdanie już wiem że jest źle zrobione:confused2:
 
dziewczyny ale jak się tym kręci?:zawstydzona/y: jeden mach i mi spada, zniechęcam się:sorry:

cieszymy się, że Tola dzielna bez smoczka:tak::tak::tak:
a duży ten dywan przytargała?:-D

u nas dzienna drzemka bez pieluchy, nawet ta 2 godzinna; wyjazdy do znajomych gdzie podróż trwa do godziny też, ale na dalsze założę, nawet jakby miało to trwać dłużej - jak pisze agutek.
 
a my po wycieczce nad morze :)))
zapytalam tristana czy woli dostac prezent , czy jechac a wycieczke .wybral wycieczke
mial do wyboru morze , farme , zoo ciuchciolad
wybral morze bo chcila sie kompac heheh
ale zrezygnowala ja stope dow owdy wsadzil heheheheh
i tak do domu nei hcc8ial wracac
u nas sloneczny dzien dziecka udany i wszyscy zmeczeni

roksi apropos tej beczkowatosci
nie matrw sie jak ty urodzisz to ja nadal bede beczka wiec sama nei bedziesz ...
ogolnie to jestem zmeczona dietowanie juz od 2 lat i mama ochote najesc sie az pekne ....nawet w ciazy oszczedzlam sie jak moglam ...
 
miloku ja od tygodnia bym jadła tylko słodycze:szok: nawet młodej podjadałam kinder czekoladki:zawstydzona/y: dziś zjadłam mega porcje frytek przed chwilką:szok::szok: masakra od jutra rzucam słodycze :sorry::tak: bo będę płakała po ciąży:-D
 
Roksi, ty ze swoja figurą nie masz co się martwić o kilogramy:no::-D, a jak będziesz chciała coś zrzucac, to podrzucę ci swoje:tak::zawstydzona/y:

Madzik, ja tez nie potrafię kręcić hula-hopem:no:, ale dziewczyny pisały że schylanie się po niego to też gimnastyka:tak::-p

Miloku superowa wycieczka:-)

Agutek, brawo dla córci za porzucenie smoka, dzielna dziewczynka:tak:
 
dzień dobry

u nas dzisiaj jakieś dzikie wrzaski w nocy były, a potem spała jak aniołek i nie szło dobudzić :dry:

czemu dzisiaj nie jest piątek?
 
reklama
Witam:tak:
u nas młoda o 4:30 oświadczyła że wstaje:szok: ale jakoś mąż ją udobruchał i spała do 8:tak:
Ewelina idę dziś do świata książki polecisz jakąś pozycje;-)
 
Do góry