reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

reklama
mi sie wiecznie sni ze Ł chce mnie zostawic, ze mowi ze ma kogos innego, albo ze go widze z kims innym, itp itd... a potem pół dnia chodze wściekła....mimo ze to tylko sen....
 
hejka:-) ja juz dzisiaj po fitnesie :-) mam wolne :tak::-)

Miloku - udanych wakacji :tak::cool2:

Kuxa - ale sen :szok: tez nieraz mam realistyczne ,ale mi za to snilo sie kiedys ,ze to ja meza zdradzilam i pozniej bardzo tego zalowalam itd. i jak sie obudzilam to tez sie jakos dziwnie z tym snem czulam :sorry:
 
ejjj nie pchać się tak do kompów:-p
mogę powiedzieć że jest u nas malutka iskiereczka taka tyci tyci jeśli chodzi o nocnik;-) młoda chodziła z gołą pupą i chciała zrobić kupkę m chwycił nocnik i usiadła:tak: co prawda kupa nie zdążyła wpaść do nocnika ale liczy się że usiadła i posiedziała tak 10 sekund;-):-)
 
hello :-)

blue współczuję bałaganu i całej tej roboty ale potem będzie radość :-)

u nas 15 dzień od kontaktu i ospy nie ma...uf..oby tak dalej :rolleyes2:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam i zmykam;-)
pogoda w końcu ładna więc zmykamy do babci:tak:

blu koniecznie pochwal się:tak:
Agutku dla pewności jeszcze dwa dni i będzie ok:tak: oglądaj małą bo ospa zaczyna się od małej krosteczki i złego samopoczucia u mnie był ból głowy krostka pierwsza na brzuchu:sorry:
 
reklama
Do góry