reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

dzień dobry

ładny pokój blue:tak:, a jak Karolek? zadowolony:happy:

roksi ja w ciązy farbowałam włosy, fryzjerka sama mówiła że nie wolno tylko rozjasniać, a farba nic nie szkodzi;-)

a mam pytanko, jakie macie matrace w łóżeczkach 160 x 70, cięzko taki dostać:confused2:
 
reklama
Hello

Agutku. na ciuchy mam komodę taką jak wy macie. Już od jakiegoś czasu ją mam, na razie stoi w przedpokoju, ale będzie stała w pokoiku za drzwiami :-).

Roksi, Majek też jest pełno, przynajmniej u nas. Mnie się z twoich typów najbardziej podoba Amelia :-).

Karol spał w swoim łóżku, ale w nocy się obudził i musiałam z nim poleżeć jakąś chwilę, a potem znów się obudził nad ranem (nie wiem o której, ale było już jasno) i wtedy zasnęłam razem z nim w tym małym wyrku :zawstydzona/y:. On od razu mówi mama, połóż się, przytul. Muszę coś z tym zrobić, bo się wykończę :no:.

Roksi, włosy możesz farbować spokojnie. W góry też można jechać, tylko bez szaleństw ;-)

Ewelina, materac mam z Ikei.
 
Ewelina ja mam z Ikei piankowy - tymczasowo - trójdzielny..czyli dochodzi łącznie do wymiaru 200cm na długości jak do standardowego łóżka. Moje łóżko jest szersze - ma 80 albo 90cm, już nie pamiętam.
Ale jak będzie łóżko miało mieć już te 200cm to kupię jednolity, sprężynowy, porządny.
 
Chyba też się wybierzemy na zakupy do Ikei, wtedy kupimy tam komplet łózko i materac, za waszą radą pościel juz na miejscu, bo mówicie że oni maja inne wymiary, tak?

Roksi, zapimniałam ci napisać, jak byłam w ciazy też byliśmy w górach i my mamy do pokonanaia ok 600km:szok:, podróz zniosłam bez problemu i jeszcze robilismy sobie wycieczki na Słowację i do Krakowa, i chodziłam tez w góry, ale oczywiście uważałam i byłam w 3m-cu:tak:
 
Chyba też się wybierzemy na zakupy do Ikei, wtedy kupimy tam komplet łózko i materac, za waszą radą pościel juz na miejscu, bo mówicie że oni maja inne wymiary, tak?

Tak Ikea robi inne wymiary pościeli - albo 150x200 i poduszka do tego 50x60, albo 200x200 i czasami mają wtedy poduszki 70x80, ale standardem w Ikei są te małe poduszki. Nam te wymiary osobiście nie odpowiadają więc pościele kupujemy gdzieś indziej :happy:Nad czym ubolewam trochę, bo wzornictwo pościeli z Ikei często mi się podoba :rolleyes2:
Materace sprężynowe są tam jak najbardziej ale nie porównywałam jeszcze cen czy opłaca się. My u siebie mamy producenta materaców więc będę musiała tam najpierw sprawdzić :tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
hej, nareszcie trochę słońca:-) przynajmniej u nas;-)
my w obecnym łóżeczku Ignasia mamy materac piankowo-kokosowy, kosztował na allegro z przesyłką ok 80zł (140x70) te do łóżek ikeowych (160/70) kosztują nieco ponad 100zł, . Jak dla mnie ten z kokosem jest lepszy, bo grubszy i twardszy.
Co do pościeli, to my nasze kołdry mamy z jysk 155cm/195cm i pościel kupujemy 160/200, też raczej w jysk, bo odpowiada mi ich jakość. Dla Ignasia mam kołdrę 135cm/195cm i wtedy jest standardowa pościel do tego. Poduszki sama szyłam, bo te 70/80 są dla mnie za duże, nie lubię mieć poduchy po pupą:-p:-) moje są długie, ale wąskie (ok 50/80) a poszewki sobie przywiozłam z Włoch ( kilka uszyłam )
 
reklama
Do góry