reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

tristan juz chyba od pol roku nie spiw dzien i chodzi spac o 20 wstaje o 7,30
gabis tez juz sobei jedna drzenke skrocil do 10 , 20 minut a druga to pol godziny do 40 minut
moje dzieci jakies dziwne sa :-(
ja bym chciala z,zeby tristan spal w dzien ,zawsze to zdrowsze dla dziecka
ale za ch... nei zasnie
no chyba, ze jest chory to juz inna sprawa
roksi pewnie w nocy sie rozpedzisz :)))))))))))))
 
reklama
mam pytanie, które dzieciaczki jeszcze spią w dzień:confused2:, mój zasypia w dzień bez problemu, więc myslałam że tego potrzebuje bo jest zmęczony:sorry:, ale potem wieczorem jest masakra:no:, dwa razy w tym tygodniu zasypiał przed dwaunastą, nie może zasnąć, kula się po2-3godz:szok:, nie muszę mówić, że chodzę nieprzytomna:-(

Wojtek jeszcze śpi. Zasypia ok 13, i jakbym go nie wybudziła ok 15.30 to spałby do 17 nawet. Wieczorem zasypia ok 21.30/22.00. W zeszłym tygodniu dowiedziałam się, że dzieci w takim wieku jak nasze powinny spać max godzinę w ciągu dnia. LEkarka mówiła nawet , żeby wybudzać już po 40 minutach. Dzisiaj wybudziliśmy Wojtka po 1,5 h i była masakra. Chyba z pół godziny był wrzask . W każdym razie zamierzam go zacząć wybudzać wcześniej, bo wieczorem ma za dużo energii i jeszcze o 19/20 jest szaleństwo, bawić by się chciał. W poniedziałk wracamy do żłobka a tam dzieci śpią max 1,5 h. Zasypiają po obiadku, który jest o 12.00 a wybudzają je na 14.00 na podwieczorek
 
hej ..melduje sie ledwo zyjaca ...chorobsko nas zlapalo wszystkich pokolei zaczynajac od Malej poprzez meza i konczac na mnie :confused2: leze z goraczka juz 2dzien ..masakra jakas :confused2:

co do dziennej drzemki to u nas juz jej nie ma od dawna :tak:

Roksi - jak tam? ;-)
 
Dzień Dobry:tak:
pospaliśmy do 9:szok::szok::szok:
u mnie nadal to samo krzyż boli czuje się źle i nic a już myślałam że w nocy mnie weźmie:confused2: ja to chyba dotrwam do to przyszłej niedzieli:confused2:

Sandi zdrówka życzę:tak:
 
roksi spoko , nie lam sie , tak dlugo Ci to nie zejdzie
jestem pewna ,ze lada dzien sie rozkrecisz
moje chlopaki dzisiaj maja ciezki dzien
jeden gorszy od drugiego
wyja , rzucaja sie na ziemie
a ja chodze jak slonica z dwoma na rekach
 
reklama
dziewczyny jak ręką odjął nic nie boli apetycik wrócił:sorry: we wtorek jestem umówiona z moim doktorem na ktg i badanie w szpitalu więc może coś porusza i w końcu pójdzie:tak:
 
Do góry