reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

reklama
Cześć Dziewczynki.....
ja sie witam znowu z pracy :-) ale jeszcze 2 godzinki i fruwam z Tuśką na basen....przez te chorubsko to młoda jak słyszy teraz słowo basen to aż piszczy bo miała przerwe 2 zajęć....
uciekam popracowac troche, miłego dzionka wam życze
 
hej

miloku jak pisanie pracy;-)

kasia, a ty w soboty zawsze pracujesz:szok:

Piotrek nawet ładnie w nocy spał, ale obudził się o 6.30, czyli jak z mamą do pracy i nic sobie dłużej nie pospałam:no:, łobuz jeden, dobrze że choroba nie daje nam się we znaki na razie, odpukać:sorry2:
 
no, my już po basenie...Tuśka padła jak zabita i szczerze mówiąc ja też jakas padnieta jestem....za godzinke przychodzą znajomi bo mi kumpela musi pofarbowac moje kłaczki;-);-)wiec raczej sie nie położe

kasia,[/B] a ty w soboty zawsze pracujesz:szok:
nie...pracuje 2 soboty w miesiącu, ale dzisiaj sie dowiedziałam że moja firma otwiera nastepną filię i nie wiem czy mnie tam nie przeniosą i będzie niezły kocioł wtedy :szok::szok:ale zobaczymy....

uciekam piec chlebek....dzisiaj sie uparłam zeby upiec samemu chleb - tylko nie wiem co z tego wyjdzie
 
dzień doberek mamusie
alez zabeigana jestem czasu brak na BB
Kasiu witaj choć myśmy chyba sie nie poznały więc witam Agata z tej strony :))))

basen tam sie wybierammm oj długo teraz przy małym katarku wole nei ryzykować ale super sprawa jak widac dzieci padają od razu
u nas na razie tylko Zuza na dodatkowe zajęcia chodzi raz w tyg na gimnastykę

miloku może teraz młodemu będzie razniej a w domu mówicie po Polsku tylko ???

Ewelina moje zawsze jak mam wolne wstają przed 7 jak by do przedszkola miały iśc wrrrrrr
 
reklama
Ewelina myślisz ze maluchy skumają że trza spać dłużej ???
ja na moje nie liczę
nei wiem skąd one mają siłe w ogóle córcia to pada po 20 ale synek on potrafi do 22 siedziec bez problemu
ale ostatnio udało sie że jak mąz idzie je kłaść to leżą w łózeczkach i po jakimś czasie nie dużym zasypiają młody nieraz potrupta z 2 razy odprowadzany i spokój

ja dzis moje maluchy miodem faszefuje do herbaty i teraz kanapeczki dostały ale rodzice nam paczkę przysłali i miód ze wsii dali i mojego kochanego lososia prosto z morzaaaa bo mamy blisko do morza i wędzarnia zaprzyjazniona jest a wspomniałam że tęskno mi za rybka hehehehhe
kochani rodziceeeeeeeeeeeee
 
Do góry