reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

witam się na chwilkę bo zaraz zmykam robić kolacyjkę...
my dzisiaj zaliczyliśmy zabwe w figloraju i nawet spotkaliśmy Anię Przybylską z dziećmi:szok::szok:wszyscy faceci zamiast na dzieci swoja patrzeć to na jej tyłek:-D:-D:-Dubaw mielismy z moim m niezły

ja też dzisiaj zapomniałam w nocy zegarka zmienic i tez wstałam o 7:wściekła/y::wściekła/y:

miłego wieczorku i do juterka


czyli tatusie sie popisali hehehhe


Witam,
a my mamy wszyscy prawdopodobnie rotawirusa. Generalnie od czwarku , kiedy zaczął wymiotować Wojtek, padliśmy wszyscy. Mamy w domu normalnie lazaret i izolatkę jednocześnie. Ja się na razie stosunkowo najlepiej trzymam. Ech...


ZDRÓWKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA wspólłzuje takiej choroby

ja juz na nogach choc mam na 9 ale i tak dzieciaki na 8 30 trza odstawić
ale licze że do końca miesiąca sprawa z nowa pracą sie wyjaśni lub coś nowego trafi pozytywne nastawienie najważniejsze
 
reklama
dzień dobry:-)
Kaskada zdrówka dla was, paskudne te rotawirusy, pijcie dużo i trzymajcie się ciepło, u nas pomagała marchwianka z kleikiem i odgazowana cola:tak:
agatulka trzymam kciuki za nową pracę:tak:
a ja dziś mam marsz po urzędach, z wózkiem to będzie prawdziwy maraton:confused:
 
wiadomość od roksi:
"Jestem jeszcze w szpitalu, Maja żółta jak Chińczyk. Dopiero dziś poziom bilirubiny spadł, ale jeszcze nie na tyle, byśmy mogły wyjść. Pozdrawiam, mam nadzieję, że jutro będę online;)"
 
dzień dobry:-)
Kaskada zdrówka dla was, paskudne te rotawirusy, pijcie dużo i trzymajcie się ciepło, u nas pomagała marchwianka z kleikiem i odgazowana cola:tak:
agatulka trzymam kciuki za nową pracę:tak:
a ja dziś mam marsz po urzędach, z wózkiem to będzie prawdziwy maraton:confused:

wspólczuje maratonu ja mam jutro do Mopsu jadę a o jeden urzad mneij bo mąz odebrał zaświadczenie ze Skarbówki ufff a to w 2 miejscach odległych od siebie

wiadomość od roksi:
"Jestem jeszcze w szpitalu, Maja żółta jak Chińczyk. Dopiero dziś poziom bilirubiny spadł, ale jeszcze nie na tyle, byśmy mogły wyjść. Pozdrawiam, mam nadzieję, że jutro będę online;)"

Roksiii buziaki dla małej żółciutkiej kruszynki czekamy na fotki :)))
i wracajcie szybko do domu

Magda dzięki za info :)))

dziś byłam wypełnic ankiete w drukarni składanie Kalendarzy więc nie cięzka praca zobaczymy
wróciłam do domu a znajoma dzwoni że na stoisku z kosmetykami znajomy szuka pracownika wow sie rozkręcili
cv tez wysyłam bo maja otworzyć nowe centrum Handlowe blisko wiec zobaczymy
 
hej

kaskada współczuje choroby:-(, życzę szybkiego powrotu do zdrowia:tak:
ja strasznie boję sie rota, bo Piotrek generalnie mało pije, a wtedy trzeba jeszcze więcej i droga do odwodnienia bardzo krótka:baffled:

Roksi, wracajcie do nas szybko i czekamy na dalsze wieści:-)

Soppana powodzenia w urzędach;-)

Agatulka zazdroszczę optymizmu:zawstydzona/y:, ja chyba za bardzo zmęczona jeszcze jestem żeby się cieszyć:sorry2:

Magda, praca sama cię znajdzie, jak ktoś chce pracować;-),

Sandi, co u was słychać:confused:
 
Ewelinko, ale wiesz, osoby niepełnosprawne mają pewne utrudnienia, chociażby czas pracy i stanowisko... a na to pracodawcy patrzą nieprzychylnie
 
Ostatnia edycja:
reklama
Madziu to na początek, jeśli juz zaczniesz szukac pracy, rozpocznij od zakładów pracy chronionej:tak:, takie zakłady korzystają z licznych przywilejów, jeśli zatrudniają osoby niepełnosprawne, a i ci pracownicy są na innych warunkach zatrudniani;-),
 
Do góry