reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

Hej, u nas dzis było -12 a ja musiałam po 7 jechać na badania kontrolne z pracy, dobrze,że szczepienie Michaszki zaliczyliśmy wczoraj, mała waży już 8kg i mam jej wprowadzac zupke z glutenem :-)
 
reklama
Roksi - jaka dietke stosujesz? :confused:

Soppana - uu to mrozno w Bydgoszczy :szok::blink: a jak sie pogoda zapowiada na nastepny tydzien? wiesz moze? :confused:
 
Sandi "żpm" ;-) i ćwiczę na orbitreku:tak:

Soppana kawał baby z Michalinki:-) ja moją będę ważyć 21 stycznia mam nadzieję że 6kg przekroczy:sorry2:
 
Fakt,Miśka jest pulchniutka, na samym cycu chowana :-) Sandi, nie wiem jak to z tą pogodą bedzie, raz mówią odwilż a raz mróz :-/ wole odwilż,bo rachunek za gaz nam przyszedł 400zł za mc!
 
hejka

a my byliśmy na Avatarze w 3D:tak:, polecam dla miłośników fantazy i nie tylko;-)

Soppana, muszę cię zmartwić, bo niestety na cały styczeń przewidują mrozy, raz większy, raz mniejszy, ale generalnie na minusie
a jak z pracą:confused:podejrzewam że ciężko, bo widzę, co jest u nas, ciągle kogoś odprawiam z kwitkiem tzn szukających pracy, bo jej nie ma, nie lubię tego:-(
 
soppana mój ojciec za ogrzewanie domu płaci w okresie grzewczym ok 1000zł, nie mówiąc, że za prąd też dużo mamy, bo nic nie mamy na gaz, wszystko na prąd/siłę....
 
Dzień dobry:)
U nas zimno i śnieg... przynajmniej ładnie za oknem:)

soppana to mała klocek:)) fajnie.

magda zdrówka dla młodego.

Nie wiem czy stosowałyście kiedyś inhalacje? Jak wychodziłam z Michałem ze szpitala to kazali inhalować właśnie. Kupiłam więc ten cały sprzęt i teraz jak tylko pojawia się lekki kaszelek chociaz to zaczynamy inhalować 2 razy dziennie. I powiem Wam, że na razie nic poważniejszego się nie wykluwało z tych kaszelków Michałowych. Lekarka mowi, że inhalacje podobno lepsze niż syropki. Nie wiem czemu.. no ale skoro tak mówi:)

roksi podziwiam wytrwałośc w dietowaniu i ćwiczeniach. Ja leń jestem :((
Chociaż postanowilam , że do wiosny muszę się troche ogarnąć bo słonica ze mnie straszna teraz.

Wojtek ma bal przebierańcow żłobku pod koniec stycznia. Zastanawiam się nad strojem.. hmmm..
 
reklama
Do góry