reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

reklama
hej

mój kocha Tomka i traktora Toma, ogląda ich na zmianę:-D:szok::-D
chciałam mu kupić Toma, ale są tylko uzywane i jeszcze takie drogie:-(

Magda dobrze ze się unormowało wszystko u Krzysia:tak:, a dlaczego nie piszesz:confused:, też masz lenia;-)
 
moja ma fiola na punkcie Clifforda:-D oczywiście psie maskotki ma dwie i jeszcze tą dziewczynkę Emili Elisabeth (nie wiem jak to się pisze;-)) na urodziny zażyczyła sobie tort Clifforda:baffled: "Kubusia nie bo jestem juz duzia":-D
 
hej!

blu film dla mnie niezbyt ciekawy, nie wiem za co ta nominacja do Złotych Globów:confused: ale fajnie było się wyrwać:tak:
wszystko już poukładałaś w głowie?;-)

roksi pisz! bo nam frekwencja spada!

i reszta też! - siebie też przywołuję, bo jak na forum n ie będzie chciało się nam pisać to o reszcie obowiązków nie ma mowy:no::-D
 
moja ma fiola na punkcie Clifforda:-D oczywiście psie maskotki ma dwie i jeszcze tą dziewczynkę Emili Elisabeth (nie wiem jak to się pisze;-)) na urodziny zażyczyła sobie tort Clifforda:baffled: "Kubusia nie bo jestem juz duzia":-D

no tak całkiem duzie te nasze dzieciaki:-D

a Zosia nie jest przykręcona na żadną postać z bajki póki co i ja się z tego cieszę;-) może uda się nam nie ulec komercji;-)
bo zawsze jak się na coś napalam to mam myśli, że specom od marketinu właśnie o to chodziło i dałam się złapać:-p
 
dobry wieczór

Ja od kilku dni mam jakiś "rów mariański" i nic mi się nie chce...
M ma znów falę fochów i wieczorem są cyrki a ja z bezsilności beczę ... Porażka...
Jest uparty dla samego bycia upartym, robi na przekór. Może to jest typowe zachowanie 3latka tylko ja jestem jakaś niewydolno - nieudolna...

Poza tym nie przyjęli mnie na podyplomowe (chyba wspominałam, że składałam papiery). Gdybym miała więcej czasu i się bardziej przyłożyła do listu motywacyjnego to może by się to inaczej skończyło ... A liczyłam na jakąś odmianę przez te studia a tu klops.... To mi jeszcze pogłębiło doła...

M jest telemaniakiem (wiem wiem to źle i to w dużym stopniu nasza wygoda, żeby mieć chwilę dla siebie bo normalnie to sam sie sobą nie zajmnie..) ale nie ma chyba "najulubieńszej" bajki. Ostatnio ogląda "Auta" ale nie wiąże się to z tym, ze musi miec takie zabawki, ciuchy itp. .

A jak tam Wasze pomysły na prezenty urodzinowe?? Bo to już niedługo...
W ostatnim czasie najlepiej mi narzekanie wychodzi wiec sie wolę nie odzywać...
 
reklama
aaaa... co do ulubionej bajki, to mój uwielbia "Tomka i przyjaciół" choć teraz juz nie leci na mini mini, ale jest stacyjkowo, i Krzysiowi to pasuje, bo on generalnie uwielbia pociągi :-D Dziś też jak byliśmy na spacerze to jechał pociąg i jak już pojechał to był ryk, że chce jeszcze....
aha, a co do prezentu urodzinowego to widziałam dzis ładne naklejki na ścianę z Kubusiem Puchatkiem i chciałam coś takiego mu kupić i upiększyć kącik, gdzie śpi;-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry