reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

Witam
Ja kolejną noc nie przespałam prawie całą. Znowu Madzia budziła się kilka razy z płaczem i w końcu po butelce mleka poszła spać. Czyli znowu wypiję podwójną dawkę kawy bo o drzemce nie ma mowy. :baffled:

Czemu tylko?
Fajnie, gratuluję :-)

Tak napisałam bo było sporo lepszych nagród i liczyłam na coś innego. Ale tu akurat przesadzam bo powinnam się cieszyć, że w ogóle wygrałam i się cieszę bo w sumie czajnik nie byle jaki :tak: - w konkursie Kamisa
 
reklama
A my dzisiaj małą znowu dobudzać musieliśmy...bo spała jak zabita.
Ostatnio codziennie rano ją budzimy :-)

Sama też ledwo wstałam.
Jak dobrze, że weekend się zaczyna.
Chociaż na jutro jestem już umówiona na wymianę opon na 8 rano więc na pewno nic się nie wyśpimy, ale co tam ;-)
 
WITAMY SIĘ,

Dziewczyny czy któraś myśli o wakacjach w tym roku z Dzieckiem za granicą i przelocie samolotem ? wczoraj cały wieczór rozmawiam z M na temat wakacji i mamy dylemat czy dać sobie jeszcze spokój (nie wiem jak przewieźć samolotem wszystkie niezbędne gadżety Boryska :-)) i nie wiem jak On zniesie lot...
Jesteśmy, nieliczną rodziną chyba, która nie przepada za polskim wybrzeżem, na Mazurach (uwielbiamy) bylismy dwa razy pod rząd...i co teraz?:baffled:
 
Dzień dobry :-)

Czyli kupiliście rowery? ;-)
tak :tak:

Witam:-)
odnośnie rowerów to ja ukradnę mamy rower bo mam fajny kosz z przodu i dokupię ten fotelik co montuje sie na ramie:tak: z kaskiem to wydatek 200zł:baffled: i będziemy śmigać:-D
Nas fotelik kosztował 260 zł, a kask 85. Nie kupowałabym byle czego, bo to jednak kwestia bezpieczeństwa. Foteliki są polecane firmy Hamax, my kupiliśmy model Siesta, który ma regulację pochylenia (z myślą o kolejnym dziecku). Można też kupić bez regulacji, kosztuje poniżej 200 zł.

Dziewczyny czy któraś myśli o wakacjach w tym roku z Dzieckiem za granicą i przelocie samolotem ?
Tak, my się wybieramy na Majorkę we wrześniu. Co prawda mój mąż kombinuje żeby jechać bez Karola, ale ja na to nie idę :no:.
 
WITAMY SIĘ,

Dziewczyny czy któraś myśli o wakacjach w tym roku z Dzieckiem za granicą i przelocie samolotem ? wczoraj cały wieczór rozmawiam z M na temat wakacji i mamy dylemat czy dać sobie jeszcze spokój (nie wiem jak przewieźć samolotem wszystkie niezbędne gadżety Boryska :-)) i nie wiem jak On zniesie lot...
Jesteśmy, nieliczną rodziną chyba, która nie przepada za polskim wybrzeżem, na Mazurach (uwielbiamy) bylismy dwa razy pod rząd...i co teraz?:baffled:
kamilas my myśleliśmy o wakacjach z małą zagranicą ale ostatecznie padło na polskie morze:tak: jeśli chodzi o lot to nie płacisz za przelot dziecka:no: i nie masz miejsca w samolocie dla synka, więc musi siedzieć na kolanach:baffled: dodatkowo dziecku nie przysługuje 20 kg bagażu:angry:
w przyszłym roku jak nasze dzieci będą miały skończone 2 latka to płaca ok 1000zł za przelot i wtedy jest miejsce i 20 kg bagażu:tak: jakoś ciężko byłoby nam się spakować w 3 osoby w 40kg bagażu:crazy:
za hotel liczą dziecko od chyba 5 roku życia
 
WITAMY SIĘ,

Dziewczyny czy któraś myśli o wakacjach w tym roku z Dzieckiem za granicą i przelocie samolotem ? wczoraj cały wieczór rozmawiam z M na temat wakacji i mamy dylemat czy dać sobie jeszcze spokój (nie wiem jak przewieźć samolotem wszystkie niezbędne gadżety Boryska :-)) i nie wiem jak On zniesie lot...
Jesteśmy, nieliczną rodziną chyba, która nie przepada za polskim wybrzeżem, na Mazurach (uwielbiamy) bylismy dwa razy pod rząd...i co teraz?:baffled:

ja juz latalam z Malenka :tak: i ogolnie bylo spoko :tak: tylko raz jak z nia lecialam to marudzila strasznie nie chciala siedziec i wogle ,ale moze to wina ,ze pozna pora byla ;-) a jak juz sie wznieslismy i puscilam ja zeby pochodzila to bylo ok :tak:;-)

a wogole to sie witam :-)
 
Dzień dobry :-)


tak :tak:


Nas fotelik kosztował 260 zł, a kask 85. Nie kupowałabym byle czego, bo to jednak kwestia bezpieczeństwa. Foteliki są polecane firmy Hamax, my kupiliśmy model Siesta, który ma regulację pochylenia (z myślą o kolejnym dziecku). Można też kupić bez regulacji, kosztuje poniżej 200 zł..
blueberry ja na razie nie orientowałam się jakie są marki i ile kosztują:no: moja sąsiadka kupiła za 200zl z kaskiem:tak: dzisiaj pojadę do rowerowego i się dowiem:tak:
 
kamilas my myśleliśmy o wakacjach z małą zagranicą ale ostatecznie padło na polskie morze:tak: jeśli chodzi o lot to nie płacisz za przelot dziecka:no: i nie masz miejsca w samolocie dla synka, więc musi siedzieć na kolanach:baffled: dodatkowo dziecku nie przysługuje 20 kg bagażu:angry:
w przyszłym roku jak nasze dzieci będą miały skończone 2 latka to płaca ok 1000zł za przelot i wtedy jest miejsce i 20 kg bagażu:tak: jakoś ciężko byłoby nam się spakować w 3 osoby w 40kg bagażu:crazy:
za hotel liczą dziecko od chyba 5 roku życia

z tymi cenami biletow to jest roznie ;-) dziecko ponizej 16roku zycia ma niby jakas znizke ;-) a ja z Niunka sie spakowalam jakos wiec nie jest tak zle :-p jak lecialam z mezem to my w jedna torbe a Niunka w druga :tak: i jeszcze dodatkowo kazdy pasazer moze miec bagaz podreczny o wadze 10kilo wiec juz masz 60 :tak:;-)
 
z tymi cenami biletow to jest roznie ;-) dziecko ponizej 16roku zycia ma niby jakas znizke ;-) a ja z Niunka sie spakowalam jakos wiec nie jest tak zle :-p jak lecialam z mezem to my w jedna torbe a Niunka w druga :tak: i jeszcze dodatkowo kazdy pasazer moze miec bagaz podreczny o wadze 10kilo wiec juz masz 60 :tak:;-)
Sandi ale wiesz jak to jest 2 bagaże podręczne (20 kg), dziecko , wózek można zbzikować:szok: wysiądziesz z samolotu dochodzą 2 walizki, później do autokaru i do hotelu:baffled:
 
reklama
Do góry