reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

Hej dziewczyny:-)
Co za pogoda ,wiatr,snieg,gdzie ta wiosna?
Moja Julka po tej chorobie zrobila sie okropna:tak::-(Wszystko robi tak jak ona chce i tylko sama i sama tak caly dzien brrrr:szok:Apetyt tez jej wrocil ,a co dziwne w dzien wola i pije mleko.Zawsze pila wieczorem i rano.Nadrabia zaleglosci .
 
reklama
Agnes - fajnie ,ze sie odezwalas:happy: i ,ze z corcia juz lepiej :tak:a moja tez ostatnio w ciagu dnia wola o mleko :szok: ale dobrze jak chce to niech pije :-)

Madzik - ??
 
madzikm ja też się cieszę , że Was tu mam:))

roksi : się uśmiałam z tej opowieści:)
U nas z nocnikiem też klapa. Najpierw nie chciał siadać a teraz siada ale kupy za skarby świata do nocnika zrobic nie chce. WOjtek sam z siebie w kącie nie usiedzi:(
 
Witam sie wieczorem

Wpadłam na chwilę bo chciałam się podzielić moim "znaleziskiem". Mam niepotrzebna meblościankę po Babci i szkoda mi jej dać na przemiał bo jest niezniszczona choc "de mode" ;) wiec szukalam kogos kto by chcial ją sobie wziać. Kuzynka mi powiedziala, ze słyszala w TV o jakiejs stronie gdzie ludzie oddaja za darmo niepotrzebne przedmioty i tak pogooglowalam i znalazłam coś takiego: Gratyzchaty.pl - Oddam za darmo : ## STRONA GŁÓWNA ##. O ile dobrze kojarzę któraś z Was kiedys wspominała, ze nie wie co robic z rzeczami po dzieciach (albo mi się cos pomieszało ) ale tak czy owak może Was zainteresuje ta stronka zarówno jako dających jak i biorących. Tak sobie poprzeglądałam czego tam sie ludzie pozbywają i nawet uzywane maszynki do golenia oferują i co ciekawe znajdują na nie chętnych !!
 
hej,

JMM, ja jeszcze po Housie miałam ochotę na Szakala:-D, ale M wstaje o 5-tej, więc wyłączyłam TV i poszlismy spać,
poza tym miałam zaległości spaniowe po ostatniej nocy, kiedy mały wstawał co 2h:crazy:,

dzis wstalismy, a za oknem biało:baffled:, zimno:angry: i w ogóle ta wiosna trochę pogrywa sobie:no:
 
hej
u nas dzisiaj przeblyski wiosny :)
tristan juz lepiej sie czuje wrucila mu energia i zaczyna wariowac ,ale za to malenstwo chyba gorzej , pokasluje dosc mocno
pewnie od kataru , ale martwi mnie to
ide do lakarza nich cos da
chociaz pamietam ,ze z tristanem nigdy nei dostalam nic innego niz calpol , bo jak na pluckach i oskrzalach czysto to tylko calpol daja
mam z polski lek na kaszel ,ale jest on dla dzieci od 6 miesiaca i zastanawiam sie czy sama mu jego nie dac
mniejsza dawdke oczywiscie
mnie dalej gardlo boli
acha tristan jest wlasnei na bilansie dwulatka :))
tatus ma wolne wiec z nim pojechal
milego dnia
 
reklama
Do góry