reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

reklama
Dzień dobry:-)

mroźno ale słońce więc jest git:-)

Zosia mega grzeczna:-) dała mi posprzątać, zjadła ładnie zupę:szok:, wzięła kokę i lulu:happy2:
same do wieczora więc dobrze, że taki scenariusz:tak:

fredzikpadłam jak o tym zegarku naturalnym czytałam:-D

Karolku - wyrazy uznania:-)


roksinie oszczędza Cię fasolka;-) za to potem będzie Aniołkiem:happy2:
 
Jezu, ale mi się chce spać :sorry2: piję kawę, choć rzadko to robię, ale idziemy zaraz do znajomych i inaczej bym zasnęła :-p

Oddałam dzisiaj młodą babci i pojechałam na szoping :-pNic mi się w tych sklepach nie podoba, choć sama do końca chyba nie wiem co bym chciała, ale ostatecznie wróciłam z dwoma bluzeczkami. A na dworze pięknie! Aż w drodze zajechałam do domu odwieźć część zakupów i zmienić kurtkę na lżejszą, a dopiero potem na dalsze łażenie po sklepach i po młodą :happy2:

Agutek, jeśli macie krzesełko baby design to nie powinno być problemu ;-) Szymek ćwiczy tę metodę od dość dawna, ja obstawiałam, ze tacka pęknie i się zwali ale chyba producent przewidział takie użytkowanie bo się trzyma :shocked2:pomimo leżących na niej 13 kg :-D


Tak, dokładnie te mamy :-) Tylko się zastanawiam czy wytrzyma jeszcze do drugiego dziecka kiedyś, bo moje dziecko w ogóle go nie oszczędza :no:

Ja w słoneczną pogodę też lepiej funkcjonuję.

madzikm jak zdrówko Zosi?

soppana wierszyki powiadasz :sorry2: moje dziecko by nie wysłuchało do końca nawet wiersza, a co dopiero recytować :-D za to zna coraz większą ilość bohaterów bajek....telewizyjne dziecko :baffled::-D
 
Ja dzisiaj ledwie żyję. Postanowiłam posprzątać mieszkanie i trochę mi zeszło.

Teraz moja córka woła mnie ze swojego pokoju: Eła chodź, mamuuuusiu, tatuś nie tylko mamusia.:tak:
Zawsze do zasypiania mnie woła bo wie że jej będę śpiewać albo jeszcze chwile się z nią pobawię :baffled: I tak chodzę kilka razy zanim zaśnie.
 
dzien dobry

JMM ja nie ogladam, ale slyszalam, ze bardzo fajny jest :tak:

my tradycyjnie o 6 rano pobudka :dry:
na szczescie dzisiaj obiad mam prawie z glowy, bo wczoraj zrobilam juz pulpety, dzis tylko ziemniaki, wiec mam labe hihi ;-)
 
Tyle miałam wolnego,wiec teraz weekend w pracy:( ja też gotowalam wczoraj zupę i nawet sobie wzięłam do pracy w termosie,zawsze to lepsze od kebaba.
Mi sie wczorajszy haus nie podobał,posyłam spac po pierwszym odcinku:) tzn jak skończyłam prasowac:) tzn
 
Witam:tak:
a ja nie oglądam Housa jakoś nie mogę się wciągnąć:baffled:

kurcze ale mam syf w mieszkaniu:baffled: a dokładnie w łazience trzeba szorować:baffled::baffled:
moja mniej już kaszle i zastanawiam się czy nie wyjść na spacer:confused: bo w końcu cały tydzień nie była:no:
 
reklama
Cześć :-)

Ja ostatnio House'a oglądam bardzo pobieżnie - z reguły nie zdążam na początek, bo usypiam Karola a potem coś robię jeszcze.

Wczoraj obmacałam młodemu dziąsła i wygląda na to, że wszystkie trzy brakujące piątki lezą na raz. Pewnie to jest przyczyna braku apetytu, stanów podgorączkowych i biegunek.
 
Do góry