reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

madzik - to w czym ta jej coreczka chodzi:szok:?
w rajtuzach i piżamie :rofl2:, chyba że rodzinę ma hojną to może ma jeszcze inne ubiory :-)
madzik, w czym ona chodzi? Mój brudzi na potęgę i ma więcej ubrań niż ja :confused2::-(

ewelina, ja niezmiennie polecam moje chicco CHICCO SPACERÓWKA MULTIWAY COMPLETE + BARIERKA (595847938) - Aukcje internetowe Allegro


Spanie w dzień u Zosi się wydłużyło:-) nawet do 2 h, sama bierze kołdrę, idzie do łóżeczka i każe mi wyjść z pokoju:-D

Nosicie jeszcze dzieci na rękach? ja sobie uświadomiłam, że właśnie dużo noszę:sorry: nie żeby się domagała tylko tak sama z siebie biorę:sorry:

madzik, u nas tak zasypianie teraz (tzn. od paru dni) wieczorem wygląda i mam duuuużą nadzieję, ze wrócimy do normalności i Sz. będzie sam zasypiał jak za dawnych czasów.

ja mało noszę bo mi mój szanowny kręgosłup nie pozwala :no:


 
reklama
Ja Laurze kupiłam wczoraj buty "skejty":-D i nie wiem czy to był dobry wybór bo L chyba nie umie w nich chodzić . Mają takie szerokie podeszwy i sie w nich troche przewraca:sorry:
madzikm jak to tylko rajtuzy i piżamkę???:eek:
 
Kolorek ciemno-rudawy. Może w weekend jakieś fotki będą :-).

Miloku, to pewnie gdzieś na pomorzu? Kurczę, daleko mam...

ja tez tego sie trzymam i jeszcze jedno ograniczenie, nie dłużej niz 2h :sorry:
to na jezioraku , 20 km od ilawy

milokuale gdzie te Siemiany?
kolo ilawy , na jezioraku :)))
juz nie moge sie doczekac :)
lece juz w czerwcu do [pl a do siemian w zaleznosci od pogody podkoniec miesiaca :)

uciekam spac
 
Witajcie po bardzo dlugiej przerwie;-)Przepraszam ,ze tak dlugo nie pisalam ,ale weny mi brakowalo ,dola zalapalam i nic mi sie nie chcialo to chyba przez ta pogode co byla.No ,ale juz jest ok bo wiosna jest juz na CAŁego i zyc sie chce:tak:Dzisiaj bylismy caly dzien na dzialce,Jula sie wybawila na dworku,a wieczorem padla.Julka ogolnie juz zdrowa ,tylko ma lekki katar .Ale przechodzi bunt dwulatka na calego.Juz mi czasami cierpliwosci brak:wściekła/y:Ogolnie mowiac wszystko jest jej ,wszystko chce robic sama,wszystko chce,a jak nie to jest okropny placz ,krzyk.Ciekawe czy tak bedzie jeszcze dlugo,a moze to juz jej tak zostanie brrrr.:angry::tak::-DW niedziele jedziemy do Berlina po babcie mojego m i mam nadzieje ,ze porobie tam zakupy .Dobra lece spac ,jutro jak bedzie ladna pogoda to tez jedziemy na dzialke.Pozdrawiam:-)
 
Ewela, mój nie sypiał chyba z miesiąc w dzień a teraz znowu coraz częściej mu się zdarza ale mam zasadę, ze musi wstać do 15 bo inaczej do północy będzie biegał potem :baffled:



U nas to samo. Budzę o 15.00 albo nawet i o 14.30, bo jak nie to wieczorem jest jazda.A wczoraj po raz kolejny usnęłam w czasie usypiania wieczornego chyba szybciej niż Wojtek. Film mi się urwał w czasie bajki o teletubisiach.

madzik ja się staram młodego nie nosić ale czasem się nie da. i do tego drugi klocek już prawie 7- kg. Kręgosłup mi siada. I to niestety coraz poważniej ostatnio :(

Myśmy też wczoraj poszaleli na powietrzu. Sprzątania ogrodka ciąg dalszy. Wojtek dzielnie z grabiaami biegał i grabił stare liście. Nie chciał za skarby świata do domu wracać wieczorem .A małe za to sobie pospało.

Ja wczoraj kupiłam Wojtkowi adidasy w Smyku coolclub. Takie granatowe , na rzepy. W środku całe ze skórki, miękkie.Kosztowały prawie 90 zł ale...za parę dni mają mieć przeceny 20 % i babeczka powiedziała, żeby przyjść, oddać i znowu kupić. Będzie taniej:) W zeszłym roku miał z tej firmy też adidasy i sandałki na lato. Świetne były, nie obcierały, miękkie. POlecam.

Dziewczyny a jakie macie foteliki rowerowe?
Przymierzam się do kupienia- Okbaby albo hamax. I nie wiem czy jest sens kupować taki z odchylanym tyłem, czy takie spanie na rowerze w ogole wchodzi w grę? POgoda piękna i czas w świat ruszyć po okolicy. Za rękę idąc to my teraz daleko nie zachodzimy.
 
Ostatnia edycja:
Witam
kaskada moja ma chyba hamax:tak: i powiem ci że często zdarzało się że zasypiała:baffled:
teraz to nie wiem kto będzie śmigał z córcią na rower:confused:

Agnes witaj:tak:
 
dzień dobry

Ewela ja mam parasolkę Jane Energy, jest super, ale już jej nie produkują niestety.
W ogóle Jane wprowadziła nowe mode 2009 i ogłupieli totalnie, fatalne kolory pomijam ale ceny poszły tak w górę! Następca Jane Energy kosztuje bagatela prawie 1000zł, sama spacerówka Jane Slalom Pro prawie 2000zł, a 3 w 1 3400zł! Oszaleli!
 
dzień dobry;-)

dzięki za podpowiedzi, siostra zgrzała się na typ Roksi:laugh2:, może juz kupiła, tylko cos marudziła na temat koloru, bo za jasny:eek:

Agnes, udanych zakupów i koniecznie pochwal sie potem,co upolowałaś:tak:

Kaskada zazdroszczę tego ogródka:zawstydzona/y:, nie musisz szlajać się po piaskownicach,żeby dziecko pobawiło sie na dworze:rofl2:, do tego ja uwielbiam prace w ogrodzie, a nie mam gdzie:-(i jeszcze siostra mnie też dręczy opowieściami, co zrobiła w ogródku:baffled:

Madzik, to biedne to dzieciątko, tylko w rajstopkach chodzi:rofl2:
 
reklama
Dziewczyny a jakie macie foteliki rowerowe?
Przymierzam się do kupienia- Okbaby albo hamax. I nie wiem czy jest sens kupować taki z odchylanym tyłem, czy takie spanie na rowerze w ogole wchodzi w grę? POgoda piękna i czas w świat ruszyć po okolicy. Za rękę idąc to my teraz daleko nie zachodzimy.

hejka:tak:
no proszę, te same dylematy mamy ;-)
my rozważamy te dwa:

http://www.allegro.pl/item593128134_hamax_kiss_przed_sezonem_taniej_fv_sklep_warszawa.html

lub
FOTELIK ROWEROWY OKBABY 10+APPLE GREEN Z SZYFREM (595119620) - Aukcje internetowe Allegro

tyle, ze wczoraj wydedukowaliśmy, ze to chyba średnio bezpieczne dla kręgów szyjnych spać w tym foteliku w czasie jazdy :baffled:, czasem patrzyliśmy jak dzieciaczkom główki się majtają i chyba mam obawy.

 
Do góry