reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

Hej :-)

Kaskada, my mamy fotelik Hamax Siesta. Karol nam nigdy nie zasnął w foteliku, ale młodsze dziecko może zasnąć jak sądzę.

Muszę wam powiedzieć, że moje antymleczne dziecko wczoraj wypiło litr mleka w postaci kakao :szok:. I dzisiaj od rana wołał o mleczko.

Miloku, ja bym chętnie przyjechała, ale mam strasznie daleko :-(
 
reklama
dzień dobry;-)

dzięki za podpowiedzi, siostra zgrzała się na typ Roksi:laugh2:, może juz kupiła, tylko cos marudziła na temat koloru, bo za jasny:eek:
Ewelina no wiadomo brudzi się:baffled: szczególnie ta część żółta pod nogami:baffled: ale teraz nasze dzieci sięgają już do podnóżka także nie ma takiego bardzo brudzenia:tak: jeśli chodzi o pranie to ja mojego ładuje całego do wanny polewam prysznicem wyszoruje szczota materiał i jest jak nowy:tak: łatwo się dopiera i materiał fajniejszy niż np. mutsy:tak: w ogóle przez całe lato kolory nic nie wypłowiały:tak: nawet w słońcu Tunezyjskim:tak: powiem ci szczerze że wada to jedynie dwie rączki bo ciężko prowadzi się jedną ręką:baffled: ale można za to wieszać reklamówki z zakupami;-)

aha znalazły się winowajczynie biegunki Natasi sprzed 2 tyg :baffled: prawa i lewa dolna piątka:tak: właśnie dziś odkryłam:tak: na górze nic:baffled: może nie będzie tak źle przechodziła jak dół:baffled:
 
Hej :-)

Kaskada, my mamy fotelik Hamax Siesta. Karol nam nigdy nie zasnął w foteliku, ale młodsze dziecko może zasnąć jak sądzę.

Muszę wam powiedzieć, że moje antymleczne dziecko wczoraj wypiło litr mleka w postaci kakao :szok:. I dzisiaj od rana wołał o mleczko.

Miloku, ja bym chętnie przyjechała, ale mam strasznie daleko :-(
szkoda:-(

hejka:tak:
no proszę, te same dylematy mamy ;-)
my rozważamy te dwa:

http://www.allegro.pl/item593128134_hamax_kiss_przed_sezonem_taniej_fv_sklep_warszawa.html

lub
FOTELIK ROWEROWY OKBABY 10+APPLE GREEN Z SZYFREM (595119620) - Aukcje internetowe Allegro

tyle, ze wczoraj wydedukowaliśmy, ze to chyba średnio bezpieczne dla kręgów szyjnych spać w tym foteliku w czasie jazdy :baffled:, czasem patrzyliśmy jak dzieciaczkom główki się majtają i chyba mam obawy.

ja mam ten pierwszy :-)

madzikim na samych rajstopkach to i tak dobrze
ja codzinie widze jak moja sasiadka wypuszcza swoje dzieci w samym pampersie :szok: dziewczynka ma rok i 3 miesiace , a chlopiec 2,5
mala biega na boso w sammym pamku i koszulce na krutki rekaw po ulicy:szok::szok::szok::szok::szok:
chlopczyk to sama
a mam chyba siedzi przed tv i nawet uwagi nei zwraca
gdzies tam kolonich jest chlopiec 4 letni i on chyba ma ich pilnowac , tyle ze nie pilnuje bo sam jest malutki
patrzac na te maluchy zawalu dostaje za kazdym razem jak samochod przejezdza:szok::szok::szok::szok:albo deszcz pada:szok::szok::szok::szok::szok::szok:
 
miloku ale masz sąsiadkę:szok: serce się kraja jak dzieciaki biegają tak w samopas niepilnowane:baffled:

ale mnie pogoda zmobilizowała i pochowałam buty, czapki, szaliki a powyciągałam półbuty, klapki :tak: dziś wieczorem jak mi siły wystarczy to robię remanent w mojej szafie włącznie z wywalaniem rzeczy w których nie chodzę a leżą 5 lat:baffled:
 
dzień dobry

Ja już przegląd szafy zrobiłam. Zimowe buty odstawione a wyciągnęłam wiosenne. Starych rzeczy mało wyrzuciłam ale jeszcze raz przejrze wszystko żeby nie gromadzić zbędnych. :tak:

Moja kilka dni temu dostała rowerek i teraz oprócz rannej przejażdżki z nianią ja muszę z nią drugi raz iść po południu. A mnie się tak nie chce :baffled:
 
Hej,

My już też jakiś czas zimówki odstawione mamy i śmigamy w wiosennych :tak:

Rowerów nie mamy, to znaczy mamy, ale już są w gorszym stanie i nie używałabym ich do rekreacyjnej jazdy, bo bym się wkurzała na nie i oddaliśmy rodzicom, żeby na działkę mogli sobie jeździć. Póki co kasy nie ma by kupować nowe, bo jak już to chciałabym porządne a to kosztuje :baffled:, a do tego miejsca nie mamy w piwnicy bo tam magazynek jest :-D
 
My byliśmy dzisiaj w sklepie żeby kupić Madzi jakieś pantofelki na zmiane. Niestety chyba miała zły dzień bo nie dała sobie włożyć ani jednego na nogę a w końcu rzuciła w ekspedientkę butem. Wstydu się najadłam i z pustymi rękami wróciliśmy do domu :baffled:
 
reklama
My byliśmy dzisiaj w sklepie żeby kupić Madzi jakieś pantofelki na zmiane. Niestety chyba miała zły dzień bo nie dała sobie włożyć ani jednego na nogę a w końcu rzuciła w ekspedientkę butem. Wstydu się najadłam i z pustymi rękami wróciliśmy do domu :baffled:

:-D:-D:-D:-D:-D:-D zaraz padnę:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
Do góry