reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

Cześć

My byliśmy dzisiaj w sklepie żeby kupić Madzi jakieś pantofelki na zmiane. Niestety chyba miała zły dzień bo nie dała sobie włożyć ani jednego na nogę a w końcu rzuciła w ekspedientkę butem. Wstydu się najadłam i z pustymi rękami wróciliśmy do domu :baffled:

niezła jest :laugh2:

ewelinatak, nosiłam kiedyś okulary bo bardzo chciałam i specjalnie źle litery przeczytałam:zawstydzona/y:

następna aparatka :-D

pocieszę Cię, że ja też wstydziłam się dziś za Zosię:zawstydzona/y: mierzę jej spódnicę i pytam: "dobra na Ciebie" a ona "eeee leci z doopy":szok::szok::szok:

hahahaha :-D:-D:-D

no nastepna artystka:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
popedalowalam 45 minut i padam
i kompu kompu i spac
a jutro jak mi sie wcisnac uda ide na zabiegi do kosmetyczki
masaz jakas pompa , to chyba cos takiego ja drenaz limfatyczny
i jeszcze regulacje brwi , masaz twarzy
a jak juz tam bede to moze pazurki sobie zrobie
sie zobaczy :)))
nie moge sie doczekac
wychodne od dzieci
perwsze od nie pamietam kiedy :))))))
buziaki

miloku ale ci fajnie :-)

Ja chyba za okna zabiorę się jutro. Tzn. zagonię do tego też męża, część on część ja :tak: Muszę mu to zapowiedzieć dzisiaj, żeby przygotował się psychicznie. Nienawidzę myć okien :baffled: A wieczorkiem idziemy do kina na jakąś komedię. I weekend przeleci :confused2:
 
reklama
Witam:tak:
u mnie okna będą myte w środę:tak: mama przyjedzie mi pomóc:tak:
młoda mnie obudziła o 6:30:baffled: klepała mnie po ramieniu i mówiła "mama tawaj" a później odkryła mi stopy i założyła kapcie oczywiście prawy na lewy lewy na prawy:-D

dziś idę na usg ale jakiś strasznie się boje:szok:
 
hej,

a my nie śpimy od 5-tej:szok::szok::szok:
poddałam się i włączyłam TV, żeby się zajął sam, a ja kimałam na kanapie:zawstydzona/y:

Madzik, kobieto kiedy ty to wszystko zrobiłaś, mi normalnie czasu brakuje:eek:, ja cieszyłam się, jak wczoraj umyłam okno balkonowe:sorry:,
ale Zośce kiecka nie pasowała:-D:-D:-D

Roksi, mi mój tez ubiera kapcie na nogi i jeszcze zakłada okulary:laugh2:

Miloku zazdroszczę wypadu do kosmetyczki:zawstydzona/y:
 
Dzień dobry:) ja dziś w pracy,ale na szczęście weekend wolny :) wiec jutro mycie okien i ogólne porzadki, Ignasia puszczę na podwórko,otworze drzwi i sie bedzie bawił,wczoraj pół dnia kopał piłkę z 5 letnim sąsiadem :) niestety spanie dzienne sie przesunęło i spi prawie do 17! Potem zasypia ok 22! M pada przed nim a wtedy woła: Masia oć,tatuś nie chce obudz :)
 
dzień dobry
Mój też mi pomaga przy myciu okien ale obydwoje tego nie lubimy :baffled: Firanki i zasłony też planuję uprać bo mam w domu. Ci co nie mają to odpada im żmudna robota.
Ale pogodę mamy super. Jutro ma być 20 st.:tak:
 
Hej :-). Ale super pogoda :-)

My byliśmy dzisiaj w sklepie żeby kupić Madzi jakieś pantofelki na zmiane. Niestety chyba miała zły dzień bo nie dała sobie włożyć ani jednego na nogę a w końcu rzuciła w ekspedientkę butem. Wstydu się najadłam i z pustymi rękami wróciliśmy do domu :baffled:
Dobreeee :-D

pocieszę Cię, że ja też wstydziłam się dziś za Zosię:zawstydzona/y: mierzę jej spódnicę i pytam: "dobra na Ciebie" a ona "eeee leci z doopy":szok::szok::szok:
:-D:-D:-D. Mój jeździ autkiem i mówi "***** mać, ***** mać" :szok:. Ciekawe kto go nauczył :wściekła/y:

bluefazy na mleko ciąg dalszy?
Tak :tak:

dziś idę na usg ale jakiś strasznie się boje:szok:
Będzie dobrze :tak:
 
dziś idę na usg ale jakiś strasznie się boje:szok:

roksi, nie bój, będzie dobrze :tak:

młoda mnie obudziła o 6:30:baffled: klepała mnie po ramieniu i mówiła "mama tawaj" a później odkryła mi stopy i założyła kapcie oczywiście prawy na lewy lewy na prawy:-D

u nas jest " mama/ tata obudź się!, tań" ależ te nasze dzieci dbają żebyśmy za dużo sie nie wyspali :baffled: ale słodkie to i tak nie? :-D

miloku, powiem wprost zazdroszczę ci i życzę udanego odpoczynku :tak:
hmmm, i tak to jest jak człowiek za dużo umie sam zrobić :-(... chyba się odumiem :-p
Potem zasypia ok 22! M pada przed nim a wtedy woła: Masia oć,tatuś nie chce obudz :)

:-D:-D:-D

Agutek, fajny weekendowy plan :tak:


:-D:-D:-D. Mój jeździ autkiem i mówi "***** mać, ***** mać" :szok:. Ciekawe kto go nauczył :wściekła/y:
:szok::rofl2:
ależ te nasze dzieci pojętne są :sorry: aż strach sie bać co będzie dalej :eek:

wczoraj kupiłam Sz. piłkę i wiedzie jak na nią mówi :baffled: "moja pipa":confused2::szok:

a ja od rana już posprzątałam, upiekłam kokosanki i sernik z adwokatem, i nie mam siły bo mnie głowa zaczyna bolec a dzień sie dopiero zaczyna, potem przyjeżdża koleżanka Sz. do nas a tak w ogóle to mój m ma dzisiaj urodziny a wieczorem pewnie na spacerek skoczymy jeszcze.

Dziewczyny u nas wiosna na całego 12 st w cieniu już jest :tak: tylko po co ja dziecku wiosenne czapki i to dwie kupiłam :evil:


 
Fredzik ja też dwie kupiłam, myślałam, że okres przejściowy będzie dłużej trwał :rolleyes2: A żeby zabawniej było zamówiłam jej jeszcze na allegro taką zrobioną szydełkiem, ciekawe ile razy zdążę jej ubrać :-D


jeju spać mi się chce.....
 
reklama
dziewczyny mój termometr w cieniu pokazuje 17 stopni:szok: bylyśmy na spacerze ja z rękawem 3/4 a Natala w rajstopkach i bluzeczce na którą miała cienką kurtkę


sen u nas znów powrócił do łask:tak: drugi dzień młoda spi po 2 godziny:tak:
 
Do góry