reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

moja żaba śpi:tak: u mnie w klatce wymieniają widne na nową:tak: nie muszę mówić jak trzaskają:baffled: a co będzie jak wymieniać będą drzwi od windy na wszystkich piętrach:confused2::confused2: chyba się wprowadzę do mamy:baffled:

idę konstruować zupę:eek:
 
reklama
A moja nie chce dzisiaj spać :baffled: wkładam ją do łóżeczka bo widze że jest śpiąca a ta się buntuje na całego :-(
Ja za to usnęła bym na siedząco ale nic z tego skoro córcia nie śpi. :baffled:
Ide robić drugą kawę.
 
hejka:-)
u nas po ulewnym przedpołudniu jest mega słonecznie, ciepło i zielono:tak: obiadek już zjedzony, tradycyjnie moje dziecko zjadło więcej niż ja i jeszcze oskubało taty talerz :szok: i idziemy na spacerek

przedszkola - temat rzeka :angry:

blue, trzymam kciuki

kaskada, jak zdrówko?

Agnes nam wsiorbało gdzieś :baffled:

 
U nas dzisiaj piękna pogoda :)
Byliśmy rano na krótkim spacerku i zamówić rolety do okien - o tej porze roku w pokoju młodej do południa strasznie świeci słońce i jak spała u siebie w dzień to mokra była - teraz zasypia w duży pokoju to jej to nie przeszkadza, ale za to postawili nam pod blokiem taką latarnię, że w nocy jest w jej pokoju jasno :dry: A po obiadku pojechaliśmy na miasto na lody, krótki spacerek i do Tesco pokupować podkoszulki i majtki młodej. Teraz biega po domu na boso w samych majtkach i koszulce na ramiączkach :rolleyes2: Ciekawe ile minut zajmie jej zalanie gatek i mi tapczanu :-p albo czy zmarznie kiedykolwiek :-D

Fredzik twój Szymek to ma niezły apetyt, a u nas to takie podziamdzianie. Dziś na obiad dostała frytki, mięsko z kurczaka i surówkę z marchewki..z talerza zmiotła oczywiście frytki a reszta to tak popróbowała.

A przyszły do nas te sandałki Sunway. Faktycznie całe skórzane, ładne. Ale jeden problem - jednak te wymiary nie są dobrze podane. Tzn. niby faktycznie tyle mają, ale jak porównywałam z innymi bucikami to powinien być zapas jeszcze, a tu jest to policzone jakoś bez żadnego zapasu i są ledwo na styk :dry: Muszę kupić większe, bo mi się nie chce bawić w wymienianie, odsyłanie itp. tym bardziej, że młoda ich dopadła i biegała w nich od razu jakąś godzinę.
No i poci się jej nóżka już w trampkach :dry:
 
Jestem..... wykończona:confused2: nachodziliśmy ale kupiłam to co chciałam;-)

moja jakiegoś kozła miała i za bardzo nie była grzeczna:no: chyba bunt dwulatka:sorry:
 
Jestem..... wykończona:confused2: nachodziliśmy ale kupiłam to co chciałam;-)

moja jakiegoś kozła miała i za bardzo nie była grzeczna:no: chyba bunt dwulatka:sorry:
Roksi chyba nie pozostaje nam nic innego jak powoli zacząć się przyzwyczajać do buntu naszych dzieci. Moja ostatnio ćwiczy moją cierpliwość. Dziś np. zaczęła płakać w sklepie jak wychodziliśmy z niego, bo chciała jeszcze robić zakupy.
No i podłapuje różne powiedzonka. Mówię coś do niej, a ona na to: "nie obchodzi mnie to, nic a nic".

Dziś jak kładła się spać to mówi:
W: "Mamusiu jaka jesteś?"
Ja: "Jaka?"
W: "Jesteś piękna"
Ja: "Ty jesteś piękna"
W: "Ty też mamo jesteś piękna":-)
 
Hej,hej jestem,jestem:tak::-)
My cale dni jak jest pogoda jestesmy na dzialce,dzis tez bylismy.Jula zadowolona piaskownica,buju-buju:tak:no i caly dzien na powietrzu.U nas tez bunt na maxa,brak mi juz cierpliwosci.Dzis rano Jula wysypala wszystkie swoje gumki i spinki z koszyczka z usmieszkiem na ustach:wściekła/y:zrobila sie strasznie zlosliwa,uparta:wściekła/y:no i jeszcze ten glupi odruch gryzienia:wściekła/y:tak sobie gryzie i sie smieje prosto w oczy:szok:Szkoda gadac ,ale co zrobic ?:-(
Moja dzis zjadla na obiadek 4 miseczki zupy kalafiorowej:szok:dziadek ugotowal:tak:z mlodego kalafiorku z kluseczkami:tak:
Pozdrawiam Was wszystkie dziewczynki:-)lece do spania,mam nadzieje ,ze jutro tez bedzie pogoda to pojedziemy na dzialke i moze jakiegos grillka sie zje:tak:
 
reklama
Agnes - fajnie ,ze sie odezwalas :tak:

u nas tez pogoda piekna dzisiaj byla :tak:Niunia sie wybiegala na ślizgawce i bujawce w ogrodku :tak:woec bez wiekszych problemow spac poszla :-)
 
Do góry