reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

Moja krótko po tym jak napisała zasnęła :-)
Ale i tak w nocy przylezie do nas, codziennie się wpycha między nas i smacznie śpi. Szkoda tylko, że rano tak wcześnie wstaje, ale przyzwyczailiśmy ją przez dwa lata a na zawołanie jak matka w domu przecież spać dłużej nie będzie :-D
 
reklama
Dzień dobry o poranku.

ewelina
: a jak wstajecie rano? U nas jest tak, że jak Wojtek pośpi dłużej niż do 7 to niestety są cyrki z zaśnięciem wieczorem. Więc budzę całą ekipę punktualnie o 7 od jakieś czasu już.
A z tego nocnego spania jak często Piotruś się wybudza? Chce czegoś? Picia itp?

Dinda pokazywana jest w zasadzie tylko na obrazku a w zasadzie w albumach ze zdjeciami .Odkąd się ta dinda pojawiła to co jakiś czas jak gdzieś jesteśmy to proszę żeby pokazał mi dindę albo pytam gdzie jest. No niestety nie ma jej " eemaaa dindy:-D
 
dzień dobry

kaskada, właśnie nie wiem o co chodzi, bo są noce, kiedy ładnie śpi i to zdarza się nawet kilka pod rząd:tak:, a od dwóch dni są cyrki, dziś np. budził się z płaczem i musiałam iść go utulić, zasypiał i po 2h znowu to samo:baffled::-(, no i wstał o7.30:sorry:,
wczoraj ładnie się bawił, nie płakał, miał ciekawy dzień, nie było kłopotów z jedzeniem:no:, więc nie wiem,
co prawda wczoraj przesunął nam się plan dnia, bo długo spaliśmy do 8.30, więc może to:confused2:, dziś juz nastawiłam sobie budzik, ale on i tak sam wcześniej wstał:baffled:

a ta wasza dinda, to może własnie obrazki, zdjęcia:confused2:
 
Hej :-)

U nas ze spaniem jest tak, że rano wstajemy koło 7:00, potem mały idzie spać koło południa i śpi 2 godzinki, a wieczorem zasypia koło 21:00.

bry :-)
u nas tak samo tylko co jakiś czas nie ma spania w dzień, czasem nawet przez miesiąc, najgorsze jest to że nigdy nie wiem czy uśnie czy nie :confused2:
 
hejka :-) u nas ze spaniem wyglada mniejwiecej tak - budzi sie kolo 8-9 rano w dzien nie spi ,wieczorem kolo 19-20 nieraz 21 idzie spac:tak:


Sandi jak często masz te nocki? Przyzwyczaiłaś się już trochę?
3 lub 4 w tygodniu :tak: a z tym przyzwyczajeniem to roznie bo jak sie przestawie (ide kilka pod rzad) to jest oka :tak:ale jak tylko mam wolne to klade sie kolo 24tej i wstaje rano z coreczka :tak: i pozniej jak musze isc to od nowa przestawienie i tak w kolko :sorry:
 
idę konstruować obiad:sorry:
:-D:-D:-D dobre

L budzi sie zwykle koło 7, czasami pośpi pół godziny dłużej, ale rzadko
koło 12.30 kłade ją i śpi ze dwie godziny (choć wczoraj mama mi powiedziała że spała do 16 :szok::tak:. Wieczorem zasypia (oczywiście NIE SAMODZIELNIE):no: koło 21, 21.30 (w zależnośli jak jej sie spało po południu) Zła jestem bo sąsiedzi klatkę obok mają na parterze wilczura, któregoczęsto zostawiają na balkonie i on jak ktoś przechodzistrasznie ujada:angry: i.. budzi Laurę (już myślałam że sie przyzwyczaiła ale nadal zdarza sie że ją obudzi :baffled:
 
reklama
Do góry