reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

Cześć dziewczyny :)

kaskada zdrówka dla dzieciaków. Wiadomo co to z tym okiem było?

Z maskotek to moja najczęściej sięga po myszkę, na którą woła "pipi". Najlepsze jest to, że przyniosła ją kiedyś od babci, a to taka stara już maskotka. Ale najfajniejsza, a wszystkie nowe leżą i się kurzą :laugh2:

My dziś w planach cały dzień na działce. Tylko jak na złość coś się niebo zachmurzyło. Ale ma być niby ciepło, oby.
 
reklama
dzień dobry

kaskada, odpukać kolejna noc ok;-),
a co z Michałkiem po odstawieniu antybiotyku? dostał inny?

agutek chyba nie ma nigdzie dzisiaj padać, tylko możesię chmurzyc, więc pewnie wypad działkowy wam się uda;-)
 
Witam:tak:
zastanawiałam się nad długim weekendem na pewno jeden dzień spędzę u rodziców:tak: drugi jedziemy do Zamku w Mosznej a trzeci myślałam o zoo w Chorzowie:tak: była któraś z was w tym zoo:confused: bo ja kiedyś byłam ale miałam chyba z 6 lat i nic nie pamiętam:baffled: wiem ze warszawskie jest super ale nie chce tracić tyle godzin na dojazd:no: może w wakacje odwiedzimy:tak:

tu jest link do zamku Debiutantko chyba nie masz daleko Witamy na stronie CTN Moszna - Zamek byłam tam kiedyś ale rododendrony nie kwitły a teraz w okolicach maja rozkwitają i jest ich tam bardzo dużo:tak: :tak:

my dzisiaj idziemy odebrać moje wyniki badań a w czwartek śmigam do ginekologa;-)

Kaskada zdrówka dla twoich chłopaków:tak:
 
Dzień dobry :-)

Roksi, słyszałam o tym zamku, znajomi tam byli na rowerach. Chętnie bym obejrzała, ale od nas to dość daleko. O ZOO też myślałam (krakowskim :-)), ale obawiam się że będą straszne tłumy w długi weekend.
 
byłam po badania na hiv, hbs, wr i wszystko ok:tak: tylko jeden myk jestem strasznie słaba dzisiaj:szok: kręci mi się w głowie:baffled: maskara z Natalką jedyny dzień kiedy źle sie czułam to badanie z glukozą do picia:baffled: a w tej ciąży wszystko jest innaczej:szok: w czwartek idę do lekarza zobaczymy co powie:tak:

blu zamek jest super i ma piękny ogród:tak:
 
Witam, na dzień dobry chwalę się:-D miałam dziś usg i dzidzia na 80% jest dziewczynką:happy::happy::happy::happy::happy: a tak jakoś nastawialiśmy się na chłopca:eek: ciężko było zobaczyć, bo się strasznie wierciła:tak: myślałam,że zemdleje na tej kozetce, badanie trwało prawie 40 min:szok: a po L4 idę 11 maja, więc już całkiem niedaleko:-)
Roksi ja właśnie dostałam skierowanie na glukozę i na samą myśl robi mi się niedobrze, bo ja w ogóle nie słodzę niczego:baffled:
Legginsy też sobie kupiłam, ale na razie nie mam do nich odpowiednich butów:eek: i tunika też tylko jedna:laugh2:
Kaskada zdrówka dla chłopaków, mam nadzieję, że już lepiej
 
Sie ma babeczki:-)

praca - dom - komputer:-D nudy na pudy;-)

jam zła na długi weekend, mam studia w sobotę, w niedzielę nie oyla sie jechać do Kraka bo sklepy zamknięte:-p
 
Kaskada zdrówka dla chłopaków!!!!
Z maskotek to moja najczęściej sięga po myszkę, na którą woła "pipi". Najlepsze jest to, że przyniosła ją kiedyś od babci, a to taka stara już maskotka. Ale najfajniejsza, a wszystkie nowe leżą i się kurzą :laugh2:
Laura też na myszki mówi"pipi":-):tak:
Zawsze zasypiała z lalą Zuzią ("dziudzia") ale na zajączka dostała drugą lalę (nazwała ją "lala Ania") i teraz da im mleczka ze swojej butelki albo z takiej zabawkowej po czym kładzie je do swojego łóżeczka a sama pakuje sie do mojego:eek:
Roksi spokojnie, wszystko będzie ok:tak:
Soppana gratuluje córuni!!!
 
reklama
soppana super:tak::-) ciekawe co będzie u mnie:confused: nie wiem czy teraz będę miała usg:no:
ale mnie głowa boli czuje się fatalnie:errr::errr::errr: pogoda super a moje dziecko było tylko godzinkę na spacerze:baffled:

madzikm beeee studia w sobotę:baffled: taki podzielony ten weekend masz:baffled:
 
Do góry