reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

i nastała cisza:tak::-)
moja znów codziennie używa taty antyperspirant:-D idzie z tatą do łazienki i udaję że smaruje pod pachami:-D oczywiście anty zamknięty i mloda bluzeczkę ma na sobie:tak:
ale się dzisiaj masakrycznie czuje:baffled: chyba od pogody jestem wypluta:errr: brzuch mam jakiś nabrzmiały i czuje go cały czas, spać mi się che bleeee pomarudziłam;-)
 
reklama
hej,

mój maluch tez dba o higienę:szok:, każe sobie psik psik robic i pokzauje na szyję:-D

Aiwyls, nie kracz z tą świńską grypą:no:, bo chyba nie za wesoło jest:sorry2:, lepiej żeby znikła tak, jak ptasia:tak:

a Tobie zdrówka zyczę;-)
 
Aiwyls zdrówka kobieto!

tak malowanie ust pomadką ochronną i psikanie perfumem jest obowiązkowe :-D

roksi leż i odpoczywaj :-)
 
moja sobie kiedyś nogi goliła podczas kąpieli :-p

a jak spsocą coś to przyznają się że to oni czy udają, że nie wiedzą o co chodzi?
bo moja centralnie mówi, że to ona zrobiła, jeszcze naiwna jest :-D wtedy to normalnie złość mi przechodzi i leję :-D
wczoraj patrzę a okno całe pomazane czymś, pytam się kto wybrudził okno a ona tak poważnie "ja" mówię, że trzeba umyć a ona "mama ja myju myju ibę (szybę)" i posprzątała po sobie :-D

u nas to samo i też zadowolony z siebie jak Karolek :-D
roksi, odpal jednego michałka :-p
u mnie mały padł, pranie się robi, szkoda że powiesić się potem nie chce samo :confused: a na obiad pierogi ruskie , na dworze pada deszcz i jakoś śpiąco mi się zrobiło

Ailwys, zdrowieć proszę, nie krakać o jakiś świńskich mi tu ;-)

Ewela, madzik, jak choróbska wasze?
 
Fredzik, dziękuję lepiej, został katar, ale ten wiadomo swoje musi odrobić:baffled:


u nas tez zimno i wcale nie wybieramy sie na dwór:no:,
a w domu nudy :dry:, mały szaleje :-p
 
Witam sie z pracy:-)
Roksi odpoczywaj
Aiwyls na pewno to przeziębienie nie kracz z tą grypą :no:
Pogoda piękna.:-D;-) niech pada ile wlezie byle w weekend było ładnie:tak:. Zimno tylko strasznie:szok:. Moje dziecko dzisiaj w ogóle nie było na dworze bo jak miałam z nią wyjść to padało a jak sie troche wypogodziło to usnęła.
Dzisiaj była megamarudna:wściekła/y: nie wiem co w nią wstąpiło ale o wszystko histeria:baffled:
 
No i mamy ptasia grype w Polsce :baffled: Na razie z dala ode mnie :sorry2:

Trzeba isc dziecie kapac, ale jeszcze mi sie nie chce :-p
 
reklama
No i mamy ptasia grype w Polsce :baffled: Na razie z dala ode mnie :sorry2:

ciekawe, czy się to rozwinie:confused:, nie wesoło się robi:no:, trochę mnie to przeraża:-(

a my mamy znowu kłopot:wściekła/y: trochę głupi, ale strasznie uciązliwy:baffled:, w mieszkaniu nad nami ludzie zostawiaja psa samego na długie godziny, a ten szaleje:angry:, dzis Piotrek nie mógł zasnąć tak wył:wściekła/y: i chyba jest zamknięty właśnie w pokoju nad małym:szok::angry:,
i to juz trwa kilka dni, chyba się tam jutro przejdę:dry:

oglądam YCD,
DO jutra;-)
 
Do góry