reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

ewela wyjacy pies to faktycznie nieciekawie ...
roksi to zaszalalas z tymi slodkosciami hehehehheh

a ja siadam na rowerek i wlanczamy siebei jakis filmik , oby mnie wciagnal bo weney na pedalowanei brak :baffled::dry:
 
reklama
czesc

Ewelina u nas tez taki pies jest i sasiedzi zawiadomili jakas instytucje dbajaca o prawa zwierzat, a ze my krotko mieszkalismy to nie powiedzialam babce, ze to faktycznie uciazliwe bo jakos to dla mnie krotko trwalo - ja ledwo co w ciazy w domu wyladowalam, a wczesniej ciagle w pracy w ciagu dnia, wiec nie slyszalam tego psa no i powiedzialam babce, ze owszem wyje, ale nie jakos tak bardzo przeszkadzajaco i zostawili sprawe...a potem zalowalam. Teraz chyba ten pies troche ucichl...albo ja sie przyzwyczailam :-D
 
Witam
uu nas jest pies dwa piętra nad nami i właścicielka zamyka go na balkonie:baffled: w sumie to nigdy nie widziałam by z nim wychodziła na spacer tylko z mieszkania do samochodu:szok: więc sądzę że tam się załatwia:szok: wyć też wyje jak jest zimno i go zamykają na balkonie:szok:
 
Hej

My mamy piętro wyżej sukę owczarka niemieckiego. W sumie jest spokojna, ale czasem jak coś robią na klatce albo dozorczyni roznosi rozliczenia, to szczeka. Teraz tam się urodził mały dzidziuś, więc jest spokój, bo babka jest w domu :-).

Co do tej grypy, to ja nawet nie oglądam żadnych wiadomości, bo się nie chcę denerwować. Tylko teściowa do mnie przylatuje z rewelacjami :evil:.
 
heja hop!:-)

sandina aerobik o tej porze:shocked2: u Ciebie wszystko do góry nogami:rofl2:

wściekłabym się na takie wycie jak piszecie:baffled: mi przeszkadza nawet jak samochód jedzie ulicą a mieszkam 200 m od drogi:-D muszę mieć ciiiiisszę, lubię sama decydować o poziomie hałasu;-)

Zosia kaszle jak zasypia:confused: ja chrypię i w gardle mam szpilki:confused: żrę co popadnie i mi nie przechodzi:confused:
Zrobię Wam smaka? pieczone ziemniaki, roladki drobiowe i mizzeria:happy2:
spadam, mniam!
 
no to po aerobiku ;-)bylam na shoppingu i kupilam sobie spodenki dzinsowe :rofl2:

Madzik - oj Ty a mi tu odchudzanie w glowie :cool2:no tak fakt u mnie wszystko do gory nogami :-D
 
reklama
Witam
uu nas jest pies dwa piętra nad nami i właścicielka zamyka go na balkonie:baffled: w sumie to nigdy nie widziałam by z nim wychodziła na spacer tylko z mieszkania do samochodu:szok: więc sądzę że tam się załatwia:szok: wyć też wyje jak jest zimno i go zamykają na balkonie:szok:
ja bym gdzieś zadzwoniła, niewiem do jakieś pomocy dla zwierząt. Szkoda że Polska to nie Stany . u nas są wciąż za niskie kary za znęcanie sie nad zwierzętami. W USA by to nie przeszło:no:
u nas na parterze w klatce obok pani zamyka na balkonie owczarka niemieckiego. jak ktoś przechodzi (dzieciaki, psy , kot, ktokolwiek) pies ujada :angry: już im zwracałam wiele razy uwage i nic . czekam tylko aż Paco zacznie szczekać nocą i wzywam policję. mam gdzieś że to sąsiedzi. Zwierząt tak sie nie traktuje. sąsiadów też nie!
 
Do góry