reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

reklama
moze moja tez mnie zaskoczy ;-) :-D do tej pory jak jej nie chcialam dac to byl wrzask :-D
ale niedlugo bede miala duzo wolnego ;-)
 
moj tez placze jak smoka na noc nei dostanei ,ale wczesneij musialam go zajmowac zeby po spaniu mu zabrac , a teraz sam oddaje
wiec moze niedlugo przyjdzie czas ,ze sam smoka wywali
narazie nei nalegam
nie przeszkadza mi jak dynda tylko do spania

teraz sie chwale
kupilismy furke :-):-):-):-):-):-):-):-)
 
Sandi a co ty taka malomowna jestes co? :-p
miloku gratuluje autka, jakie kupiliscie? :-) u nas jest rytual prowadzony juz od bardzo dawna, ze po spaniu przynosze koszyczek i sama do niego wrzuca smoka. Czasami ma gorsze dni, ze troszke marudzi przy tym ale wie, ze jak policze do trzech do smoczek musi wyladowac w koszyku bo inaczej sama zabiore i na haslo trzy zawsze wrzuca :-D

kaskada, elahar, kasia580, ewa0381 gdzie was wcielo? :-)
 
Hej!

widzę, że o mnie nikt nie pamięta:-p

milokujaką?:-) dobrze Wam tam, nie?;-)

gratulki dla Karolka i Tristanka:-)

aiwylsobiecuję, że ja się wkrótce pochwalę zdjęciami z działeczki:tak:

dziewczyny jestem na bieżąco ale nie mam siły:dry::confused:
 
Hej!:tak:
Mnie to wcięło ostatnio bo mam egzaminy i do końca czerwca mam przechlapane.
W pracy zaglądam do Was bo mnie wiele spraw ciekawi np. postępów dzieciaczków, zwłaszcza z rozstaniem ze smokiem (widzę że niektórym to się już udało :tak:)
Moja na razie jeszcze do usypiania minia potrzebuje. :baffled:
2 tygodnie temu dostała uczulenia od rajstop i tak się drapała że zdarła skórę do krwi. A rajstopy założyłam jej prosto ze sklepu bez prania. Już tak nie robię i uczulenie powoli zniknęło.
Obiecuję częściej zaglądać.
 
reklama
madzikm pamietamy pamietamy ;-)
elahar ojej to co to bylo z tymi rajstopami? szok, ze tak uczulily, ja nigdy nie piore nowo kupionych :szok:
 
Do góry