reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

reklama
elahar ojej to co to bylo z tymi rajstopami? szok, ze tak uczulily, ja nigdy nie piore nowo kupionych :szok:

Kupiłam w zwykłym sklepie z odzieżą dziecięcą i pojęcia nie mam dlaczego ją tak uczuliły. A mam pewność, ze to rajstopy bo zaczęło się od nóg (czerwona wysypka) a po zdjęciu pampersa w ciągu kilku minut cała pupcia się zaczerwieniła jak chodziła właśnie w tych rajstopkach :no:
Teraz dla pewności piorę wszystkie po kupieniu.
 
Cześć dziewczyny.

Widzę, że coś sie ruszyło z pisaniem, miałam zaglądnąc dziś,ale jak znalazłam chwilkę, to zaraz miałam młodą przy sobie, z zazdrości ciągła mnie za włosy, i nawet strony nie otworzyłam.

Roksi sikacz pokojowy, niesłe,uśmiałam się, że aż mężuś zwrócił mi uwagę :-D
Jak to w odwrotną stronę i stópka przy nosku ? Akrobatka :-)

Blue gratuluje nocki bez smoka, oby dalej tak było, jak na razie gładko poszło :-)
Doczytałam, że drugi dzień bez smoczka, oooo, fajnie

Agutek ach te babcie

Ewelina miłego weekendu

Miloku ale jestes niefajna, że sie tak chwalisz,:-p ja tez chcę, ale na razie mam tylko ale furtkę ;-)

Madzik cieszę sie, to czekamy na zdjęcia :tak:

Elahar
to uczulenie to pewnie od farbnika, że ja nie pomyslałam, może u mojej tez jest z rajstop ?
 
Agutku - a ostatnio jakas leniwa sie zrobilam :zawstydzona/y:mam nadzieje ,ze to to przesilenie i mi minie niedlugo ;-)

Blu - gratulacjony dla syncia :-) (zazdroszcze:zawstydzona/y:;-))
 
Witam:tak: moja dziś o 7 wstała:baffled:

Roksi sikacz pokojowy, niesłe,uśmiałam się, że aż mężuś zwrócił mi uwagę :-D
Aiwyls moja córcia zrbobi siku na podłogę po czym przyjdzie do mnie i mówi "mama pacz sisi!"

dobry :-p dzis koczuje w robocie do pozna :baffled:
Agutku bidoku oby czas szybko dziś leciał:tak:

Miałam plan, żeby w czasie jego drzemki iść na solarium i teraz mam dylemat - solarium czy spanko ;-)
blu solarium:-p 10 minut relaksu;-)
 
hejka :-)

moja wstala dzisiaj o 8ej :-) (choc to i tak dosc wczesnie jak na nia:sorry2:)

Blu - ja bym wybrala solares :cool2: zawsze wczesniej mozesz sie wieczorkiem polozyc ;-)
 
wczoraj byłyśmy u Yamahy i moja córcia całe zajęcia przetańczyła:-D co usłyszała muzykę to tańczyła dzieciaki śmigały na instrumentach a Natala na środku tańczyła:-D
w ogóle w domu też dużo tańczy:tak:
Natala lubi bajkę z mini mini Poko:tak: i czasami słyszę jak się bawi to wymienia postacie z tej bajki np Poko, Bibi, Ninus (Minus)
 
reklama
dziewwczyny ,ja znowu sie chwale bo ciesz sie jak gwizdek :-):-):-):-)
kupilismy chlayslera voyagera :-)
teraz moge z maluchami na wycieczki jezdzic :-)
ja tez ostatnio padneita jestem
wstaje ostatnio o 5 bo mlodemu cos sie porzestawialo i gabisio budzi si eo 5 i koniec spania :(
tristan dzisija w nocy obudzil sie przyszedl do mnei i powiedzial ,zebym zaplila swiatlo bo on chce na kibelek , zrobil siusiu i poszedl spac :szok::szok::szok::szok:
rano obudzil sie suchutki i znowu usiadla tym razem sam na kibelek :szok:
ale niech da soebie jeszcze spokoj z tym sikaneim w nocy bo ja musze sie wyspac :-D
 
Do góry