reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

Hejka :happy2:

Piszecie o wstawaniu, to ja się pochwalę :-p moja pozwoliła mi pospać aż do 9 :tak:
Agutek wspólczuję, taka pikna dzis pogoda.

Roksi to dobrze, że informuje, pierwszy krok juz jest :tak:
Pocieszę cię, że u nas też tak było na początku.

Blue ja bym powiedziała, że solarium, ale odkąd sie poparzyłam przez głupia babę, :wściekła/y:to już obiecałam sobie, że nigdy więcej, dosłownie się sparzyłam.

Miloku nie dziwie się, też bym się chwaliła :-D
Dzielny synek, juz nawet w nocy czuje, że chce sisi :-)
takie wstawanie to nic, ja po nocach nie śpię, bo wciaz sie nam budzi.

W końcu z powrotem wzięliśmy ja do siebie, bo miałam dosyć nocnego wstawania, atak, potulę ją i jakoś pośpię kilka minut do następnego płaczu, chyba to zęby, jak myslicie :dry:

Teraz lece do miasta na małe zakupki.
 
reklama
Miloku - no to extra autko :-)

Ailwys - jak to przez babe? :confused:

moja tez ostatnio (2 ostatnie nocki) budzi sie i pampersiak suchutku :tak::-) ale poczekam jeszcze jak tak bedzie przez dluzszy czas to zrezygnujemy tez z nocnego pampersowania :tak::-) (ale za to jak rano siadzie na nocniku po calej nocce to nieraz sie obawiam ,ze pojemnosc nocniczka moze byc za mala :-D )
 
Hej
ja mam sporo teraz wyjazdów terenowych więc opalę się na pewno bo w solarium moja noga nie stanie :-D

miloku fajne autko :tak:


Elahar
to uczulenie to pewnie od farbnika, że ja nie pomyslałam, może u mojej tez jest z rajstop ?

tez myśle, że od farbnika ale co oni za badziew używają że taka reakcja u dziecka? Dobrze, że nie wszystkie takie są.
 
Juz jestem :happy2:

Sandi bo wczesniej chodziłam na solarium i opalałam się po 20 minut, pojechałam w inne miejsce,i powiedziałam babie, że opalałam się lampami o takiej i takiej mocy 20 minut, a ona powiedziała, że to lampy też są z tej samej mocy, ale coś mi podpowiadało, żeby jednak nie brać 20 minut, wzięłam tylko 10, niestety zaczęło mnie tak palić, że gdzieś w połowie sama wyłączyłam, pipa jedna, :wściekła/y: wściekłam się na nią i powiedziałam, że jak się nie zna, to niech powie, że nie wie, co by było, jakbym nie wyłączyła, i tak przez tydzień ruszać się nie mogłam, i tylko żałuję, że głupia byłam i nie zgłosiłam tego w odpowiednie miejsce, ale po ptokach, wtedy o niczym nie myślałam, bolało jak diabli.
Gratuluję suchej pieluchy,:-) ale racja, lepiej poczekać kilka nocek.

Blue, ja tez chodziłam na stojące
 
pospałam 2 godziny:-p:sorry2: jemy coś i ruszamy w teren;-)

Agutku moja to płacze jak Poko siedzi na hamaku bo wie że to koniec:szok: w sumie jeszcze "Małą Księżniczkę" lubi bardzo:tak:

Aiwyls wszystko zależy od zużycia lamp:tak: ja po wakacjach chciałam podtrzymać efekt opalenizny i po 8 minutach spiekło mi tak tyłek że nie mogłam spać w noc:szok: ale pani ostrzegła mnie że lampy nowe ale stwierdziłam że jestem już ładnie opalona i nic mi nie będzie:-p no ale zapomniałam że na wkacjach tyłka nie opalałam:-D
a było napisane "Lampy Nowe"

Miloku to super prawdziwy rodzinny samochód zapakujecie wszystko:tak: tylko że chyba dużo spala:confused: a właśnie jakie ceny paliwka na wyspach:confused:
 
Roksi ale lampy nowe prawie w stu procentach oznaczają mocniejsze.
Oczywiście później okazało się, że tam były jednak mocniejsze.:baffled:

Ja też zaraz wychodzę .
Dzis mam ochotę na bycie poza domem.
 
Aiwyls - nie no ja to na 20min nigdy jeszcze nie poszlam :no::szok: u mnie max to 15min :tak:

Roksi - my tankujemy ta "99" i placimy funciaka bez pikacza ;-)
 
reklama
Do góry