reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

reklama
A u mnie w pracy jest automat z batonami :szok:
mniam:-p:-D

a ja wczoraj miałam paskudny dzień. :angry:Dowiedziałam sie że nie jade z moimi dzieciakami do Krakowa (choć od [ponad miesiąca byłam informowana że jadę ) Jak już skompletowałam dzieci na wycieczkę dowiedziałam sie że ponoć nie mam uprawnien (choć o tym wiedzieli:confused::sorry2:) okazało sie że zamiast mnie jedzie kochanek mojej koleżanki z klasy, który w szkole uczy wf - u. tak więc moje dzieciaki pojadą z zupełnie obcą im kadrą oppiekunów. a tak sie cieszyłam na ten Kraków bo nigdy nie byłam :-(
Roksi czekam na fotę :-p
 
JMM no świństwo... i dla dzieciaków niepotrzebny stres pewnie...

apropo tego automatu z batonami
wlasnie wstawilam ciasto czekoladowe do piekarnika
bo chce mi sie slodkiego, od kilku dni nie jadlam nic slodkiego i czuje ze mi sie chce, jak bym do sklepu poszla to zaraz chipsy i czekolade bym kupila.... a tak bedzie ciasto czekoladowe Oetkera :D mniam...
 
reklama
a ja peppiesów ... bekonowych.... heheeh....
ale to dlatego ze juz sie ciasta nie moge doczekac... ejszcze pare minut.... bede gorace jesc taka mam ochote :D
 
Do góry