reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

reklama
Cześć :tak:
Mam sporo do nadrobienia na forum :baffled: Niestety jeden komputer w domu u nas okazał się niewystarczający i mam ograniczony dostęp bo m prawie cały czas pracuje :-(
U nas pogoda też deszczowa ale moja w domu nie usiedzi. Byłam z nią dzisiaj na spacerze i wszystkie kałuże zaliczyła mimo moich zakazów. Sandi tobie pozazdrościć :tak:
Agutek też się poważnie zabieram za odsmaczanie mojej. Jednego już się pozbyliśmy - pojechał do babci. Teraz z drugim muszę coś wymyśleć.
 
Witam
moja dziś znów pospała do 8:20:-) kurcze żeby już tak chciała długo sypiać;-)
a mój maluszek już tak mocno buszuje że widać jak jeździ pod skórą:szok: aż mnie dzisiaj obudził:tak:
myślałam że dzisiaj jakaś super pogoda bo słońce świeci a tu zimno:baffled:
 
a ja w weekend jak zwykle mało przy kompie.
jakos sie oduczyłam
pozatym w sobote w kiniebylismy
a w niedziele zachcialo mi sie przemeblowania :-)
dobrze ze troche kalorii spalilam bo pizza na obiad byla

tak czytam o tym smoczku i soli.... ale jakos nie moge sie przemóc... tzn... nie wiem, chyba nie chcialabym zeby mi ktos takie swinstwo zrobil hhehehe
narazie mi ten smok nie przeszkadza... na wszystkie niemowlęce zwyczaje daje czas do wakacji i sie bedziemy stopniowo "cywilizowac"... zresztą on i tak tak często nie cmoka juz. czasem jak znajdzie to wsadzi do buzi a jak gdzies zapodzieje to i kilka dni sie nie upomina.

narazie kombinuje skąd tu kase na to łóżeczko dla niego wytrzasnąc...... chcialam mu teraz kupic ale zafajdany Stoen przysłał rachunki za prąd.... 900pln i pierwsze na 500pln... akurat tyle ile lozko i materac.... no i po zakupach

co do pogody to jest w miare znośnie, wczoraj rano slonko bylo i gorąc a potem znowu dupła ulewa. dzis od rana chmurkowo ale nie jest tragizcnie zimno. Ł sie zachciało spacerku ... od 7 rano mnie budził i chcial isc na spacer.... nienormalny jakis. poszlismy po 8 ... chora godzina na spacery ale co tam... wazne ze zimno nie bylo nawet.

jesli nie bedzie padac to taką pogode moge zniesc
 
reklama
dzień dobry:-)
dzień dziecka a tu u nas leje, może choć żłobek przygotuje jakieś atrakcje:baffled:
dziś przyszedł nebulizator,który zamówiliśmy w piątek, ciekawe jak młody zareaguje, generalnie to on lubi wszelkie buczące urządzenia
( wentylator,suszarka:eek:) zapłaciliśmy 155 zł i w zestawie są maseczki dla dorosłych,dzieci i dla niemowląt:-) będziemy się rodzinnie zaciągać:-D
Roksi, fajne to uczucie jak dzidzia buszuje:tak::-) u mnie wieczorem po kolacji, jak się położę to tak szaleje, że cały brzuch mi podskakuje:laugh2:
 
Do góry