reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

a odnosnie hula to krecilam :tak: 15min i powiem Wam ,ze na drugi dzien czulam ,ze cos "robilam" ;-) moze zakwasow to nie mam ,ale jednak cos i bede krecic dalej :tak: i coraz to dluzej mi wychodzi :-)


Ewela - biedny Piotruś :-(
 
reklama
Sandi SUPER> to takie uczucie jest ze jak krecisz ktorys raz to jakbys miala obolałe boczki to wiadomo ze cos tam sie dzieje :-)
a 15 min to naprawde super

a ja sie chwale wszedzie gdzie tylko moge :-)
Xawery usnął w swoim wyrku a nie u ,mnie... zamknelam sie znim w pokoju. i czytalam Wróbelka Elemelka bawił sie najpierw i co chwile mi przerywal ale jakos spokojnie go zagadywalam itp. potem byl kryzys jak przy drzwiach stał i chciał "aaa tam" twardo mu tlumaczylam ze "Tam" jest mamy łóżeczko, a tutaj jest Kuby i Xawerego. troche bylo awantury ale w sumie niewiele. potem kombinowal zeby sie położyc na Kuby fotelu, to wzielam Kuby poduszke i polozylam jemu na łóżeczko , kazal sie zawinac w kołdre i usiadł na łóżeczku, potem zaczal kombinowac ze musi dac wszystkim buzi, wiec dalam mu od siebie a reszte kazalam wycalowac misia. polozylam misia napodusi przykrylam kolderką i Xawek tez sie zaraz położył. a ja coraz ciszej czytalam tylko i PADŁ
ŚPI W SWOIM WYRKU !!
 
Ostatnia edycja:
reklama
u mnie też słonko od rana. Dużo chmur jest, ale takie kłęby białe nie czarne burzowe. i błękitne niebo. żeby jeszcze nie wiało to by super było bo bysmy poszli na spacerek a tak to nie chce ryzykowac, bo jutro szczepienie bilans itp.
 
Do góry