reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

Agutek a o której kładziesz tą swoją pocieszkę?? :-D Bo ja jak małego kładę po 19 to wstaje po 7, albo i nawet czasami przed, a jak ostatnio szedł po 20 spać to spał tak do 8.15...

wczoraj zasnęła przed 22 :-p o 19 niestety to już dawno mi nie chodzi spać :no:
tak koło 21 to teraz standard

wróciłyśmy z dworu, gorąc masakra
ale dzisiaj przynajmniej nie zesikała się ani razu, na dworze dwa razy trawkę podlewałyśmy...może się jej już przypomniało :sorry2:w ogóle wystąpiła dzisiaj na dworze w 25-letniej sukience! mama trzymała część moich sukienek, są w dobrym stanie, w tamtych czasach były modne te chińskie hihi :-D
 
reklama
Witam sie po nieobecności. mam nadzieje że nie macie mi tego za złe że sie tak pojawiam potem znikam:zawstydzona/y:
Blu gratuluje (dopiero zauważyłam suwaczek:zawstydzona/y:)
nas też piekna pogoda (tylko dlaczego jak miałam urlop to było albo zimno albo padało|?:angry:
 
musimy koniecznie zobaczyć:tak:


popatrz nie pomyślałam nawet by zrobić zdjęcie, a warto na pamiątkę mieć :tak:

ja się położyłam po obiedzie by młodą trochę ujarzmić i by się drzemnęła, bo potem na imieniny do mojego ojca jedziemy i sama zasnęłam...przebudziłam się przed chwilą i nie wiedziałam co jest grane, gdzie mąż..pobiegłam szukać go do sypialni a go nie ma! dopiero wtedy po chwili złapałam orientację, że jest w pracy :-D
 
agutek no ładnie ładnie, a co w tym czasie robiła Twoja córcia?? :-D
My czekamy na wujka ciągle... coś czuję, że pojedziemy około 16 albo i później :-/
 
a co tu taka cisza jak makiem zasiał;-):-)
N. pokój zrobiony nas si:tak: dzisiaj może już spać:tak: a w jutro skoczymy się po mebelki:tak: wymyśliłam jeszcze kuchnie przemalować:sorry2:
idę pod prysznic i spać
 
reklama
Dzień dobry z rana:-)

agutek: ja tak kiedyś zasnęłam po południu, jeszcze jak do szkoły chodziłam, że jak się obudziłam to byłam przekonana , że jest rano i zaczęłam się szykować do wyjścia do szkoły. Mama mnie sprzed dzrzwi zawróciła.

roksi a Ty co po nocach się snujesz po sieci co? Spać!

Przenieśliśmy młodych parę dni temu do jednego pokoju. Heh... Mamy wreszcie wolną sypialnie!! Myślałam, że Wojtek będzie jakoś bardziej protestował albo miał problemy z zasypianiem przez mękolącego przed snem Michała. Ale, o dziwo, z tym jest spokój. Nawet hmmm.. trochę spokorniał jak tak parę dni posłuchal sobie ryków Michała. Sam już siedzi jak trusia. Na razie... Jak się zaczną ryki stereo to dopiero będzie impreza:-);-)

Aaa... nie wiem czy pisałam ale Michał zaczął przesypiać praktycznie całe noce... I stąd ten pomysł. W Wiatrakach jeszcze szalał po nocy strasznie. Tak bardzo, że w drodze powrotnej postanowiliśmy się po powrocie zabrać za 3-5-7 bo stwiedziłam, że nie dam rady tak dłużej ciągnąć. I chyba Michał słyszał nasze rozmowy na ten temat i zdecydowanie w głosie, po praktycznie od razu po powrocie sam z siebie zaczął spać cała noc. Heh:tak:


Wojtek ma regres nocnikowy. Chodzi po domu bez pieluchy. CZasem siada na nocnik ale generalnie obsikuje wszystko dookoła. I to co chwilę! Tu kropelka tam dwie i w efekcie obsikane wszystko. Przed obsikaniem oznajmia , że " idzie sisi" . Ale na nocnik usiąśc zazwyczaj nie chce. Jakieś pomysły?

A ja sobie wczoraj zrobiłam seans filmowy i obejrzałam " Moskwa nie wierzy łzom". Widziałam to kiedyś w TV o jakiejś chorej godzinie pt. 1.15 i się zakochałam. Teraz wyszło na DVD Polecam!!
Przede mną jeszcze " Lecą żurawie" .

Widziałyście " Zmierzch"? Jak się podobało?
 
Do góry