reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

:evil::evil::evil:jestem po wizycie:tak:
Usg pokazało wagę 1700g główka 29tydz. brzuszek 30t1d i uwaga noga 31t5d:szok: więc znów będę miała córcie z długimi nogami;-) Maja nadal jest;-) ładnie pokazała krocze:tak: pozamykana jestem szczelnie termin niby przesuną się na 20 października ale doktor mówi że trzymamy się tego terminu z @ więc 25:tak:
+10kg na wadze:evil::growl:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Roksi, 10kg to tak dużo:confused::confused:

Sandi, a mój chce wsiadać do wózka zaraz po wyjściu przed blok:sorry2:, prózniak jeden, mnie to pasi, bo zakupy wygodne;-), ale może byc problem w górach, jak nie będzie chciał nam chodzic sam:confused2::sorry:
 
dzień dobry

roksi podobno najbardziej się tyje między 20 a 30/35 tygodniem.

ewelina o jak ja bym czasem chciała , żeby Wojtek w wozku jeździł. Odkąd Michał jest na świecie Wojtek chodzi już na własnych nogach. Z jednej strony dobrze ale z drugiej.... zdarza się , że pokonanie 100 metrów zajmuje nam godzinę...
Za to w supermatketach obowiązkowo go wkładam do wozka sklepowego bo inaczej nie ma szans na żadne zakupy.

Za oknem słońce. Michał przespał całą noc... Zaczyna się robić optymistycznie.
 
Witam:tak:
my mykamy na wycieczkę do zoo:tak: bo u nas masakra pielgrzymkowa już cały tydzień słychac śpiewy:confused2: nie mam nic przeciwko ale jak siedzę w domu to chce oszaleć:szok: dlatego dziś zmykamy z miasta:tak:
kaskada pocieszyłaś mnie;-)
 
hej,

a ja wczoraj miałam wieczór dla siebie, a mianowicie wizytę u kosmetyczki;-)
a dzis miał byc fryzjer, ale się pani rozchorowała i zastałam na lodzie:dry:, może kogoś jeszcze znajde wolnego:confused2:

maluch poszedł wczoraj spać w miarę spokojnie, ale i tak był niezadowolony, razem z M żeśmy go zagadali opowiadaniami:-D, o tym co będziemy robić itp

kaskada właśnie chodzi o to szybkie przemieszczanie się, z Piotrkiem za rękę to niemozliwe, jest tyle ciekawych rzeczy po drodze:-D:-D:-D
 
reklama
a jednak wylądowaliśmy w wesołym miasteczku:tak: młoda wyszalała się:tak: padła na zakupach w wózku:tak: po drodze 5 razy zatrzymywaliśmy się na siku:tak: mimo że założyłam jej pampka przywiozła go do domu suchutkiego:tak: niezły cyrk pędzimy po trasie a młoda "siku chce":szok: i akcja gdzie tu zjechać:szok: najlepsze było siku w korku:-D


roksi współczuję tej pielgrzymki pod oknami :-D
tak nie do końca pod oknami ale słychać:confused2: a dziś jeszcze śpiewają ale tak wieczorkiem to przyjemnie postać na balkonie i posłuchać:tak: a już najlepiej jak jest zjazd rodziny radia maryja przywożą własne nagłośnienie:szok::szok:

Sandi szukałaś katalogu zimowego Wójcika Przedsiębiorstwo Produkcyjne Wójcik
 
Ostatnia edycja:
Do góry