reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

Roksi, a próbowałaś ten espumisan?

Mam pytanie o kołyskę - jak ci się sprawdza? Ostatnio mnie korci żeby takie coś kupić, bo wymyśliłam że będę Adasia w dzień zamykać w pokoiku Karolka jak będzie spał. Ale trochę mi też szkoda kasy na drugie łóżeczko...
 
reklama
hej;-)

współczuje nieprzespanych nocy:-(, dla mnie to też cały czas ciężki temat, chociaż zdarzają się juz całe noce, albo z tylko 1 pobudką;-),
najgorzej jest przy pełni:eek:, albo przypadek, albo wilkołak mi rośnie:szok::rofl2:
nawet już taka nieprzytomna nie chodzę:-D

Roksi a jak się Natalka miewa?

Madzik, może masz tak duzo zdjęć? ja też musiałam sporo usunąć, zanim mogłam coś umieścic i udało się;-), spróbuj więcej wyrzucić:tak:
 
ewelina a ja niestety sama na siebie bicz ukręciłam bo nauczyłam Michała pić w nocy. I on teraz z dwa razy się budzi ,żeby mu właśnie pić dać. Płacze póki nie dostanie picia. Zastanawiam się teraz jak go tego oduczyć. Chłopaki śpią razem w pokoju więc na razie nie chce stosować drastycznych metod bo wtedy wszyscy się nie wyśpimy.

A co do pełni to chyba normalne. Ja też nie śpię dobrze w czasie pełni.:eek: Często nawet jak jestem mega zmęczona to wybudzam się wtedy i nie umiem znowu zasnać.

blu u nas kołyska sie nie sprawdziła niestety. A szkoda bo ładna była. Denerwowało mnie, że trzeba przy tym stać , żeby bujać ( niby był sznurek ale to jakieś bez sensu mi się wydawało) a poza tym młody zsuwał się z jednego brzegu na drugi.
 
Kaskada, z tym piciem w nocy to ciężko będzie, u nas to zaczęło się od lata kiedy Ignaś miał 4-5 mcy i trwało całą zimę, problem był o tyle duży, że picie z butelki i chyba bardziej chodziło o sam fakt ssania ( bo smoczka nie używał ) dopiero na wiosnę przerzuciliśmy go na kubki i jakoś powoli się oduczył - druga sprawa, że spał z nami i w momencie kiedy chciał pić to go przytulałam i jakoś się uspokajał:tak: teraz jak się przebudzi woła misia :-)i misia przytula, bo ze mną spi Michalina:zawstydzona/y:
A u mnie okna już świątecznie;-):-)
 

Załączniki

  • okno.jpg
    okno.jpg
    38,9 KB · Wyświetleń: 12
ojej dalej się męczy Majeczka:-( a może zapytaj pediatry? też bym już od zmysłów odchodziła...współczuję niewyspania. Trzymaj się kochana:tak::-)
madzikm idę pojutrze na szczepienie zobaczymy co powie pani doktor ale znając zycie usłyszę przepajać, masowac, ugniatać, rumianek, koperek itp

roksi a mała jest tylko na cycku? Czy podajesz też modyfikowane?
Wojtek ( gdy był tylko na cycku) z tego co pamiętam też kupki bardzo rzadko robił. Grubo ponad tydzień chyba był rekord. Na początku się strasznie tym denerwowałam ale pediatra mi powiedziała,że jeśli młody jest tylko na cycku to ma prawo kupy nie robić nawet dwa tygodnie i żeby się nie przejmować. Może u Was też tak jest? Michał dla odmiany dosyć regularnie kupska walił.

soppana, roksi współczuje nocek... chociaż u nas chyba nie lepiej. Ostatnio chłopaki się budza na zmianę. A to picie a to przykrycie kołderką i w efekcie rano się budzę tak niewyspana jakbym całą noc balowała.
Kaskada denerwuje się bardzo jak widzę że pręży się i stęka:wściekła/y: a już mało zawału nie dostałam jak po jedzeniu zaczęła się prężyć i się zachłysnęła:szok: liczę że w końcu będzie przespane jedno karmienie;-)

Roksi, a próbowałaś ten espumisan?
Mam pytanie o kołyskę - jak ci się sprawdza? Ostatnio mnie korci żeby takie coś kupić, bo wymyśliłam że będę Adasia w dzień zamykać w pokoiku Karolka jak będzie spał. Ale trochę mi też szkoda kasy na drugie łóżeczko...
Blu jestem bardzo zadowolona z kołyski:tak: jeżdżę nią po całym mieszkaniu pod kołyską mam przegródki gdzie trzymam pampersy, chusteczki, pieluszki wszystko mam pod ręką a w nocy kołyska stoi obok łóżka naszego:tak: tylko jak się zdecydujesz zwróć uwagę na wymiary wewnętrzne a konkretnie długość:tak:
espumisanu nie próbowałam:no:
Roksi a jak się Natalka miewa?
Ewelina Natalka zrobiła się bardzo uparta:wściekła/y: ze mną jest w miarę grzeczna ale przy m głupieje:szok: przy tacie pozwala sobie na wszystko a m nie zwraca na to uwagi ale po długiej debacie doszliśmy do wniosku że trzeba córcię troszkę spacyfikować;-) bajka jest 30minut rano i dobranocka wieczorem po posprzątaniu pokoju:tak: m ma mniej się z nią wygłupiać a ja więcej czasu poświęcam na czytanie, kolorowanie i zabawę. Musimy jej czas wypełnić bo jak się nudzi to szaleje szczególnie wieczorami:confused2:
 
roksi ja zauważyłam u mnie w domu, że chłopy inaczej nie potrafią się bawić tylko jakieś gonienie śmianie się... wrrrr
a w ogóle dzień dobry w ten szary dzień
 
hej:-)
oj chyba zimno się zrobiło 6 stopni:crazy:

Magda no właśnie mój m wraca po 17 za nim zje, pogadamy jest 18-19 i zaczynają szaleć a później młoda przed snem nie potrafi się wyciszyć:wściekła/y:

któraś z was ma może do ćwiczeń orbitreka:confused: bo w ramach walki z kilogramami mam zamiar zakupić i nie wiem czym się kierować przy zakupie
 
reklama
Hello :-)

Mnie chodzi z tą kołyską bardziej właśnie o jej mobilność niż bujanie. Roksi, a Ty masz jaką? Coneco?

Wczoraj wieczorem się fatalnie czułam - bolała mnie prawa noga od pośladka do kolana, lewa w biodrze, brzuch mnie pobolewał i jeszcze miałam zgagę :crazy:. Trzeciej ciąży bym chyba nie przeżyła :no:
 
Do góry