reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

Madzik, niewiele mam czasu na wicie gniazda, bo Karol jest bardzo absorbujący ;-). Staram się też nie robić zbyt wiele zamieszania związanego z przygotowaniami, bo mam wrażenie, że K. już jest zazdrosny :baffled:. Czasem całuje brzuch i mówi jak się będzie opiekował braciszkiem, a czasem mówi, że nie chce dzidziusia :-p. Ech, czuję że będzie ciężko...

A poza tym, to ledwo się ruszam, wszystko mnie boli :baffled:.
 
reklama
Blu już z górki:tak: mało co zostało a znając życie pewnie urodzisz kilka dni wcześniej:tak: u mnie aż 4 dni:-p ale znajoma drugie dziecko miała 2 tygodnie przed terminem:tak:
 
Blu już z górki:tak: mało co zostało a znając życie pewnie urodzisz kilka dni wcześniej:tak: u mnie aż 4 dni:-p ale znajoma drugie dziecko miała 2 tygodnie przed terminem:tak:
Ja Karola urodziłam tydzień przed terminem. A ten mały jak będzie dalej tak rósł, to może już w lutym zechce wyjść. Zastanawiam się nad kupnem zimowego kombinezonu ;-).
 
hej!

Pytałyście, ja się tyle opisałam ale chyba większość z Was nie jest zainteresowana:confused:

soppana hmmm trudna decyzja przed Wami...brzydko z Tobą postąpili:no:
ciekawe czy zarobki dają takie, że opłaca się gonić po całej Polsce:confused:

blue super, że Adasiowi jeszcze wygodnie:tak: jak Ci dni upływają? na wiciu gniazda?

u mnie tak się porobiło...że jeden z najczarniejszych okresów w życiu mam - chyba (bo nigdy nie wiadomo co nas jeszcze czeka)...

mi sie bardzo podobały twoje opowieści najbardziej prawda taka ze dziecko warto posyłać w sensie am zapewnią innego rodzaju zabawy posiłki itp
kontakt z dziećmi tez b ważny

Bluu u nas był spokój Zuza sie zakochała w braciszku nie było widac wyrażnych oznak zazdrości
a mam pytanko znasz jakies gabinet dentystyczny dla dzieci w Krakowie???
albo słyszałaś o jakimś
Zuzi najwższy czas zajrzec w ząbki na moje oko tam wsioo jest w porzadku ale ja nei fachowiec


kurcze w pracy taki bezruch porażka zeroo ruchu kryzys na maxa ukrucają nam godziny pracy nie trafiłam chyba w dobra prace lub okres
 
Raczej nie :no:. Ale przegląd podobno za darmo.


ooo to by było fajne hehehhe bo w sumnie zależy mi na razie na przeglądzie Zuzi
musze sie dowiedziec bo na mojje ulicy otworzyli jakieś centrum stomatologiczne czy tam dzieci przyjmują centrum spore bo kilka sklepików złaczyli myśle że juz sie otworzyli bo remont sporo trwał
czas zacząc ożystac z google :pPP
 
reklama
Dzień dobry:)

soppana współczuję zawirowań z pracą.. chyba by mnie szlag trafił jak bym taką wiadomość dostała

ewelina zdrówka życzę ( tym bardziej , że sama się wczoraj rozłożyłam )

blu, roksi Michała urodziłam 16 dni przed terminem. I był dużo większy niż Wojtek urodzony w mniej więcej w terminie.

madzikm Opowieści o przedszkolu podobały mi się bardzo i podpisuję się obiema rękami pod tym co napisałaś. A dodam od siebie.. że gdy Wojtek szedł do żłobka we wrześniu miałam na początku lekkiego stresa . Ale już dawno mi minął. Jak odbieram młodego jest uśmiechnięty od ucha do ucha, zadowolony itp. Widzę, że nie ma powodu do niepokoju.

I ewidentnie widać, że jak my jesteśmy spokojni go tam zawożąć , nie robimy tragedii z tego , że go tam zostawiamy mówimy jak to fajnie to on też jest zadowolony Zdarza się czasem, że dopomina się o żłobek.
Tak więc myślę, że u nas to było dobre rozwiązanie.. i przedszkole dzięki temu nie będzie dla młodego niczym dziwnym.
I uważam, że przedszkole dzieciom bardzo dobrze robi..
 
Do góry