reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

Ja przy katarze wlewam sól fizjologiczną a przy kaszlu to chyba lekarz przepisuje :-/ ja kupiłam w firmie novamed przez allegro inhalator mebby za 159 zł, była nawet maseczka dla noworodków, ale moje lekarki jakoś sceptycznie do tego podchodzą. EWELINA, z ofertami pracy jest masakra, M stwierdził,że jak do końca lutego nic nie znajdzie,to jedzie do Holandii a tego bym nie chciała :-(
 
reklama
Soppana , więc jeśli można jeszcze mocniej, to trzymam za Was kciuki, bo nie ma nic gorszego jak rozstanie:-(, ja nie znoszę jak M idzie na nocki, a co dopiero rozstanie na kilka m-cy:-(
 
hej
jestem:-) troszkę wymęczona po babskim wieczorze;-)
dziś ma moja kuzynka (chrzestna Mai) przyjechać i już żubrówka się chłodzi:sorry2: musimy omówić chrzciny;-)

gdzie uciekła Agatulka:confused:
 
reklama
Do góry