reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

reklama
Witajcie mamuski :))

Maks zastrzyków juz nei dostaje ufff tylko zinat bo jeszcze trza do końca wygonić chorobę liczę że na następny weekend choć na spacer wyjdziemy bo zwariują te moja maluchy w domu

ja też wyczekuje zmywarki i także musi byc ta wąziutka bo między ścianą a kuchenką mało miejsca choć nei wiem czy powinna stać przy kuchence

my mamy jeszcze chwilkę do urodzin nie wiem czy sama zrobię tort czy zamówię choć chyba tylko teście by przyszli i ostatnio zaprzyjażniony chłopczyk z sąsiedniego bloku

nie mam pomysły nawet na prezent chyba coś z Tomeczka bym chciałą jego ukochana postać z bajki

u nas chyba radośc będzie wielka bo dziadki starają się z nad morza do nas na Wielkanoc przyjechać więc to będzie najwspanialszy prezent dla obu na urodziny hehhehehe


100 lat dla Mateuszka
 
hej,
ale zima:szok:
u nas urodziny skromne, będzie tylko dziadek, prababcia i chrzestny a na poczęstunek tylko tort i kawa, ew jakieś przekąski, będzie za to pomarańczowy rower, baloniki, serpentyny, muzyka i tańce, prababcia ma troche focha bo "tort to nie jedzenie dla chłopa":angry: i mam zrobić "porządny obiad" ale się postawiłam i będzie "normalny obiad" a po południu tort:tak: o taki
Tort dla chłopca. Jeep | mamypomysl.pl
a rowerek bedzie biegowy, bo normalny latem przywiezie siostra po swoim synku, już taki większy 16 calowe koła, na teraz bedzie taki
Drewniany rower bez pedałów BIKER EASYGO Laufrad (932289389) - Aukcje internetowe Allegro
lub taki
ROWEREK BIEGOWY DO NAUKI JAZDY, JEŹDZIK, LAUFRAD (939023572) - Aukcje internetowe Allegro (zółty:baffled:)
M mówi, że w holandii co drugie dziecko na takim jeździ a Ignaś bardzo lubił odpychać sie na jezdziku
tak to wygląda
[video=youtube;ja8O7T9Hg34]http://www.youtube.com/watch?v=ja8O7T9Hg34&feature=related[/video]
 
Witajcie :)

Wpadłam, żeby sprawdzić, jak tam blu ;-):-D Widzę, że Adaś poczeka do terminu ;-)

Mateuszku - wszystkiego naj naj :-D


Ja mam jakieś depresyjne nastroje ostatnio.. Przeraża mnie ten zabieg Piotrusiowy.. Nie wiem, jak to zniosę, boję się, że nerwami zaszkodzę maluszkowi.. :sorry2: Ech.. W każdym bądź razie torbę do szpitala muszę sobie przygotować.. :sorry2:


Udanej imprezy madzikm :tak:

Zdrówka dla chorowitków :)


Miłego weekendu dziewczyny :)
 
Dobry wieczór :)

Dziękujemy bardzo za życzenia :)
Upiekłam - myślałam, że nie wyjdzie bo urósł i oklapł ale w smaku całkiem całkiem. Blu polecam bo w sumie mało roboty :).
 

Załączniki

  • 3latek..jpg
    3latek..jpg
    24,7 KB · Wyświetleń: 17
  • Torta_alla_Giandu&#.jpg
    Torta_alla_Giandu&#.jpg
    25,3 KB · Wyświetleń: 16
  • mateusz..jpg
    mateusz..jpg
    29 KB · Wyświetleń: 16
Ostatnia edycja:
O Malaga, miło cię tu widzieć :-):-):-)

Debiutantko, u nas tort już upieczony :tak:. Jeszcze mi polewa została do zrobienia. Faktycznie oklapł i zrobił się taki grzybek, ale tak ma być chyba :tak:.

Powiem wam, że czuję się już fatalnie. Nie mam siły na nic, każdy ruch sprawia mi ból, brzuch się ciągle stawia, w nocy mnie budzi ból pełnego pęcherza :eek:. Niech mnie ktoś dobije ;-).
 
blu - ja już teraz się czasem tak czuję :-p A co będzie w 9. miesiącu wolę nie myśleć ;-):-D


magdajucha - dzięki, niby wiem, że to nie takie straszne, ale weź tu się nie denerwuj :sorry2: Nie da rady :sorry2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry