reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

Blu i jak Karol reaguje na braciszka pomaga ci we wszystkim gada do neigo bo ja miałąm identyczną róznice miedzy Zuzą a Maksem
Przez pierwsze dni był zazdrosny, dokuczał małemu i w ogóle był niedobry. Teraz już się chyba przyzwyczaił, coraz bardziej pozytywnie reaguje na brata :tak:. Niegrzeczny jest dalej, ale to inna historia ;-).
 
reklama
Debiutantko mam to samo:zawstydzona/y: niedawno udało mi się zrzucić 6kg ale od urodzin Natalki nie mogę opanować ze słodyczami:zawstydzona/y: codziennie muszę coś skubnąć:baffled: matko jak to opanować!!!!:szok:

Blu zaraz będą się kochać jak moje dziewczyny:-)
 
witajcie

ja wpadłam na chwilkę, żeby złozyć spóźnione ale jak najszczersze życzenia naszym małym szkrabom, kochane dzieciaczki wszystkiego najlepszego z okazji 3-urodzinek, duzo zdrówka, uśmiechów, samych słonecznych dni, duże buziaki

niestety mam "mały" problem i ciaglę chodzę podminowana, jak sie kłopot rozwiąze wszystko nadrobię, obiecuje

spokojnej nocy dla wszystkich
 
hej:-)
zapomniałam napisać że byłam u lekarza z moim kręgosłupem i okazało się, że mam odcinek szyjny prosty jak świeca (powinien być lekko wygięty):baffled: dziś idę do neurologa, bo często boli mnie głowa przy bólu w odcinku szyjnym:baffled: dostałam skierowanie, ale kolejki są dzikie:szok: koniec czerwca:wściekła/y: idę prywatnie:wściekła/y:
 
100 lat dla Vaneski Krzysia
wczoraj już nie zdążyłam ae składam szczere serdeczne życzonka naszym kolejnym 3 latkom


a dziś 100 lat dla Mateuszka



Blu oby juz nie był dokuczliwy i tylko miłośc ich łączyła :))))))))

Debiutantka ja też tak na stres reaguje identycznie mi sie udało zżucic tylko po odstawieniu tabletek anty ale jak tylko ta ochydna zima pujdzie w dal to przeynajmneij 2 razy w tyg na rowerze będe jezdzić i specaró więcej to samo zejdzie

Ewelina oby problemy się rozwiązały a ty odnalazła spokój :))

Roski zdrówka a wiadomo od czego takei dolegliwości tzn czemu prosty jest a nie wygięty???
 
Roksi, współczuję z tym kręgosłupem :-(. Mnie ostatnio strasznie boli od schylania się nad łóżeczkiem, karmienia w niewygodnej pozycji, itp. Ale to chyba normalne :baffled:

Wszystkiego najlepszego wszystkim naszym 3-latkom :tak:

Karol dzisiaj nawet Adasiowi pupę umył :-D. I powiedział, że jak Adaś podrośnie to się będzie huśtał na jego huśtawce i bawił jego autobusami :szok:. Więc naprawdę jest coraz lepiej, chociaż na pewno jeszcze będą ciężkie chwile...
 
Witajcie!

Dobrze, że jesteście:tak:

ewelina pisz w podziemiach co to za sprawa i niech się szybko rozwiązuje:tak:

roksi to dbaj o siebie i pewnie trzeba będzie i tak za wszytsko płacic dodatkowo (jakby mało nam z wypłat pobierali:wściekła/y:)

blue czyli ku lepszemu idzie:tak: a czujesz teraz, że macierzyństwo głębi nabrało?:-)


Zosia nie chodzi do przedszkola bo brzydko kaszle. Mnie boli głowa - może ze stresu, stuknęłam dziś faceta na mieście:sorry2: a wczoraj spotkanie z kibelkiem, codziennie coś mi dolega:confused::-D

NIECH NAM ŻYJĄ ZDROWO I RADOŚNIE: kRZYSIU, VANESKA I MATEUSZEK!!!
 
reklama
Do góry