reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy mieszkające w Olsztynie pochodzące z innych miejscowości

Miliana 23

Początkująca w BB
Dołączył(a)
6 Maj 2010
Postów
26
Miasto
Olsztyn
Witajcie pomyślałam sobie,że może są tez mamy takie,jak ja,które mieszkają w Olsztynie,ale pochodzą z innych miejscowości,którym wcześniejsze kontakty sie urwały.
Mieszkam w Olsztynie już ok 6 lat,bardzo lubię to miasto,ale znam niewiele ludzi,widzę,jak mamy spacerują ze swoimi maluszkami w wózku,często same,moze fajnie by było założyc taki wątek gdzie mamy mogłyby sie poznawać,umawiać na kawę czy nawet zaprzyjażniać,miło by było porozmawiać z kimś,kto też ma mnóstwo czasu i opiekuje się swoim dzieckiem moze nie byłybyśmy takie samotne mamy łączcie się macierzynstwo to najlepszy czas by zawierać długoletnie przyjażnie,bo kiedy znowu będziemy miały tyle czasu na wspólne pogaduchy jak nie przy spacerach,czy w placach zabaw,chętne wpisujcie się zapraszam :-)
 
reklama
czesc...
hmm malo nas tu jest,mam nadzieje ze ktos jeszcze dolaczy...
w kazdym razie chetnie zprzyjaznie sie z mamuskami,moze uda sie porozmawiac przy kawce :D
pozdrawiam
 
coraz więcej nas :) Może rozwiniemy troszke ten temat.
Ja mieszkam w Olsztynie od listopada 2010, już niedługo przeprowadzka do własnego m3 :)
Mój synek ma 14 miesięcy i szuka kolegów i koleżanki do psot :D.
Pozdrawiam
 
Witaj Mloda :) Mój synek też ma 14 miesięcy:) i uwielbia psocić :) a w jakiej okolicy mieszkasz ? Ja na pojezierzu a dokładniej na ul. Pana Tadeusza
 
reklama
mieszkamy na pieczewie ale mamy z koleżanką przetestowane spacerki z dworcowej na Jeziołowicza :D no i mamy blisko na nagórki i plac zabaw :)
15 miesiąc dziś zaczynamy a mój leniuszek w dalszym ciągu nie ma ochoty samodzielnie podreptać :/

apropo w którym szpitalu rodziłaś?
 
Ostatnia edycja:
Do góry