reklama

Mamy mieszkające w Olsztynie pochodzące z innych miejscowości

Temat na forum 'Olsztyn' rozpoczęty przez Miliana 23, 21 Maj 2010.

1. Miliana 23

Miliana 23 Zaciekawiona BB

Witajcie pomyślałam sobie,że może są tez mamy takie,jak ja,które mieszkają w Olsztynie,ale pochodzą z innych miejscowości,którym wcześniejsze kontakty sie urwały.
    Mieszkam w Olsztynie już ok 6 lat,bardzo lubię to miasto,ale znam niewiele ludzi,widzę,jak mamy spacerują ze swoimi maluszkami w wózku,często same,moze fajnie by było założyc taki wątek gdzie mamy mogłyby sie poznawać,umawiać na kawę czy nawet zaprzyjażniać,miło by było porozmawiać z kimś,kto też ma mnóstwo czasu i opiekuje się swoim dzieckiem moze nie byłybyśmy takie samotne mamy łączcie się macierzynstwo to najlepszy czas by zawierać długoletnie przyjażnie,bo kiedy znowu będziemy miały tyle czasu na wspólne pogaduchy jak nie przy spacerach,czy w placach zabaw,chętne wpisujcie się zapraszam :-)

2. mloda0308

mloda0308 Fanka BB :)

Hej
    jeśli tu jeszcze zaglądasz to ja jestem, mieszkam w Olsztynie od niedawna.
    Pozdrawiam

3. reklama
  4. _agnes_87

_agnes_87 Zaciekawiona BB

czesc...
    hmm malo nas tu jest,mam nadzieje ze ktos jeszcze dolaczy...
    w kazdym razie chetnie zprzyjaznie sie z mamuskami,moze uda sie porozmawiac przy kawce :D
    pozdrawiam

5. necia35

necia35 Fanka BB :)

Ja dołączam :)))

6. _agnes_87

_agnes_87 Zaciekawiona BB

witaj necia35 :-)
    od dawna mieszkasz w olsztynie?

7. necia35

Witam:) Ja już trochę czasu tu mieszkam na stałe prawie 6 lat

8. maaga

maaga Fanka BB :)

mieszkam w Olsztynie od dwóch lat a pochodzę z Ostródy :)

9. mloda0308

coraz więcej nas :) Może rozwiniemy troszke ten temat.
    Ja mieszkam w Olsztynie od listopada 2010, już niedługo przeprowadzka do własnego m3 :)
    Mój synek ma 14 miesięcy i szuka kolegów i koleżanki do psot :D.
    Pozdrawiam

10. reklama
  11. necia35

Witaj Mloda :) Mój synek też ma 14 miesięcy:) i uwielbia psocić :) a w jakiej okolicy mieszkasz ? Ja na pojezierzu a dokładniej na ul. Pana Tadeusza

12. mloda0308

mieszkamy na pieczewie ale mamy z koleżanką przetestowane spacerki z dworcowej na Jeziołowicza :D no i mamy blisko na nagórki i plac zabaw :)
    15 miesiąc dziś zaczynamy a mój leniuszek w dalszym ciągu nie ma ochoty samodzielnie podreptać :/

apropo w którym szpitalu rodziłaś?

Ostatnia edycja: 23 Czerwiec 2011

Poleć forum