reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy mieszkające w Olsztynie pochodzące z innych miejscowości

Ja rodziłam starszego w szpitalu miejskim a mojego maluszka u Malarkiewicza
Co do chodzenia to jeszcze ma czas:) a zobaczysz jak go będzie trudno złapać jak już zacznie ;-)
 
reklama
Ja rodziłam w wojewódzki - czyli we dwie mamy opinie o 3 szpitalach :D
Już chodzi przy meblach nogach i wszystkim czego się można przytrzymać. Być może tylko odwagi mu jeszcze brakuje.
No i teraz mamy trzydiówkę (mam nadzieje) i mały nie ma siły na chodzenie.
 
Ja Adasia miałam rodzić w wojewódzkim ale jak tam pojechałam o 2 w nocy jak odeszły mi wody powiedziano że nie przyjmą mnie z braku miejsc zrobili mi tylko usg i zadzwonili do Malarkiewicza bo do miejskiego nikt by mnie nie przekonał nawet siłą bym tam nie pojechała na szczęście wszystko się dobrze ułożyło :)
Myślę że Twój Maluszek na dniach zacznie się puszczać wystarczy raz się odważy i już go nie powstrzymasz :)
Zdrówka życzę dla syneczka!!!
 
No ja w wojewówdzkim ale też o włos bo ciasno było wtedy- pamiętam jak lekarz zapytał kiedy urodziłam i powiedziałam że chwile po północy to się ze zdumieniem zapytał ile nas tam było 4 porodówki a chyba sześcioro dzieci :D
a my mamy wysypkę czyli trzydniówka to będzie już tylko lepiej :)
Znasz może jakieś sposobyy na bolący brzuszek?- mamy cherbatki ziołowe ale nie chce ich pić, leków przeciwbólowych też nie chce przesadzać- po probiotykach ma zatwardzenie i sama już nie wiem jak mu pomóc.
 
Mloda a co maluszkowi dzieje się z brzuszkiem? Czy jesteś pewna że go brzuszek boli? Może coś zjada czego nie toleruje ? Musisz poszukać przyczyny .
Masz rację co do leków lepiej z nimi nie przesadzać a herbatki ziołowe dla takiego malucha też trzeba ograniczać
 
Myśle że to brzuszek bo kupy rzadkie są i twardy jest. Właśnie herbatek nie chce pić ziołowych. Teraz mało je i takie lekkie jedzonko bo niczego innego nie chce.
 
Rzadkie kupki mogą też być przy ząbkowaniu chyba że jakiś wirus się przyplątał . No nie wiem jak pomóc. A często robi takie kupki? Może przejdź się do lekarza jak Cię to niepokoi. Życzę zdrówka
 
Dzięki :)
Chyba już się wszytsko normuje- zobaczymy jak nocka będzie wyglądała- mały przespał mi dziś w dzień ponad 6 godzin <szok> i przed chwilą spać poszedł. Dziś już nie ma śladu po gorączce za to ma wysypkę prawie na całym ciele, i już mieliśmy "pierwszą normalną" kupkę.

Co do ilości wcześniej to ok 3 dziennie.

I mam nadzieje że już po chorobie.

Z innej beczki- w niedziele na Dąbrowszczaków będzie impreza pod nazwą "karnawał uliczny", jakby była ładna pogoda i brak jakichkolwiek oznak chorób to na chwile może tam zajrzymy :)
 
reklama
Do góry