reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy mieszkające w Olsztynie pochodzące z innych miejscowości

HEj- widze że macie tam już zgraną grupkę i juz bardzo długo piszecie. Nie wiem czy moge na tym etapie się do was dołączyć.
 
reklama
Ja wcale długo tam nie jestem :) a w ogóle ten wątek wygląda tylko obszernie ale tak naprawdę niedawno został na nowo odświeżony i przychodzą tam też całkiem nowe dziewczyny :) także śmiało mnie już znasz :) a tu widzisz piszemy tylko my dwie ( choć jest też miło kameralnie ) :-)
 
Nie wiem czy ktos tu jeszcze zaglada ale jesli tak to ja tez jestem mama 8 miesiecznego synka z innego miasteczka i tez chetnie spotkalabym sie z jakas inna mama, poszla na spacer z dziecmi, pogadala o dzieciach itp bo to moje pierwsze dziecko wiec to wszystko jest dla mnie nowe. Pozdrawiam z Olsztyna
 
hejka szkoda że tak późno odnalazłam ten wątek ja jestem z okolic olsztyna to moja pierwsza ciąża niestety zaliczam się do słodkich mam tzn mam cukrzycę ciążową i będę rodziła w wojewódzkim mam tysiąc róznych myśli co do zdrowia maluszka itp mimo iż cukry są ok zdarza się popełnić mały grzech ale wiem że nie powinnam zdrowie malucha ważniejsze a ja czasami po prosu nie wytrzymuję psychicznie itp ;/;/;/ ale damy radę pozdrawiam ;)



 
reklama
Witam,też nie pochodzę z Olsztyna, mam 9,5 miesięczną córeczkę i z chęcią poznałabym inną mamę na spacery, rozmowy itp. Mój nr gg to 44305545
 
Do góry