reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy na 2015

Hej :) dawno mnie tu nie było ale widzę,że znalazły sie jednak jakies mamusie :) ja załapałam sie na 2015 rok choć przez chwilę była obawa,że jednak mała postanowi sie urodzić w 2014 ;D Jesli chodzi o wybor szpitala to ja postawilam na zdroje.Pomorzany jakos nie przypadly mi do gustu..Wiem,ze duzo dziewczyn chwali sobie tez Police.
 
reklama
Ja o Policach słyszałam różne opinie,
w Zdrojach rodziłam - nie wiem czy chcę raz jeszcze...jak nie będzie wyboru to pojadę, ale obawiam się że mnie odeślą...na Pomorzany,
a na Pomorzanach słyszałam najróżniejsze rzeczy ale warunki pozostawiają dużo do życzenia.

Za to mój lekarz zrobił mi mętlik bo powiedział, żebym się zastanowiła nad Goleniowem. Podobno bardzo zmieniły się tam warunki i personel, słyszałam kilka dobrych opinii.
 
Jak 1 raz rodziłam, to 2 z kobiet w szkole rodzenia chciało rodzić własnie w Goleniowie (jedna chyba w Gryficach) no i dwie pozostałe Zdroje.
A położna odradzała Pomorzany ze względu na niechęć do aktywnych porodów lekarzy itp. Nie wiem...nie wypowiem się bo nie wiem jak na Pomorzanach jest.

Ale właśnie patrzę na Goleniów to faktycznie dobrą mają kadrę. Dr Pietrzyk, dr Bulsa i dr Adamczyk (mają dobre opinie). Mój gin mówi że czasem też asystuje przy porodach tam (a też jest bardzo pomocnym człowiekiem). No i oferuja tam rozne metody uśmierzania bólu ;) (tens i gaz rozweselajacy)
 
Moja przyjaciółka chciała rodzić w Gorzowie (jest stamtąd), ale ostatecznie wybrała centrum narodzin mamma (i całe szczęście). Co ciekawe, jak się dowiedziałam ostatnio, mamma chce być w ramach nfz - żeby każda kobiet opłacająca składki mogła tam urodzić. Ponoć blokuje je właśnie jakiś szczecinski szpital. Wiecie coś o tym?
 
Do góry