reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy na listopad 2018 ❤️

Emii06

Fanka BB :)
Dołączył(a)
16 Wrzesień 2016
Postów
204
Witam kochane [emoji173]️ Po cichutku zakładam wątek mam z terminem na listopad 2018[emoji175] ja za dwa tygodnie testuje. Miałam wywoływana owulacje clo i termin wypadałoby mi na początek listopada [emoji173]️


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Czesc dziewczyny, u nas 8cykl staran. Obecny jest pierwszy z testami owulacyjnymi. Nie chce sie nakrecac, szczerze mowiac juz sie przyzwyczailam do niepowodzen na tym polu. No, ale grunt to pozytywne myslenie, podobno dziala cuda [emoji6] Zycze nam wszystkim powodzenia [emoji254]

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny i ja po owulacji, za 10 dni testuję, u mnie tylko cień szansy, bo jeszcze kp, a prolaktyna nie pomaga w staraniach :(
Trzymam kciuki za wszystkie 2 kreseczki!
 
Witam kochane [emoji173]️ Po cichutku zakładam wątek mam z terminem na listopad 2018[emoji175] ja za dwa tygodnie testuje. Miałam wywoływana owulacje clo i termin wypadałoby mi na początek listopada [emoji173]️


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Testowalas juz?
 
Cześć Dziewczyny!
Ja będę testować za dobry tydzień. To mój 2 cykl "luźnych starań", czyli póki co bez większego spinania. Chociaż w tym miesiącu pierwszy raz użyłam testów owulacyjnych, tylko nie wiem, czy się nie spóźniłam :/ Cykle mam dość nieregularne, od 30 do 37 dni. Póki co jestem ok. tydzień po owulacji. Średnio wyliczony termin kolejnej @ to 7 marca. Od soboty pobolewa mnie dola część pleców i podbrzusze, więc kto wie?

Życzę Wam udanego testowania i mocno trzymam kciuki za 2 kreseczki :)
 
reklama
Cześć Dziewczyny!
Ja będę testować za dobry tydzień. To mój 2 cykl "luźnych starań", czyli póki co bez większego spinania. Chociaż w tym miesiącu pierwszy raz użyłam testów owulacyjnych, tylko nie wiem, czy się nie spóźniłam :/ Cykle mam dość nieregularne, od 30 do 37 dni. Póki co jestem ok. tydzień po owulacji. Średnio wyliczony termin kolejnej @ to 7 marca. Od soboty pobolewa mnie dola część pleców i podbrzusze, więc kto wie?

Życzę Wam udanego testowania i mocno trzymam kciuki za 2 kreseczki :)
Hej!
Ja Ci niestety nie pomoge bo sie za bardzo nie wiem ale zycze powodzenia ;)
 
Do góry