reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy na urlopie wychowawczym , świadczenia socjalne . Jak zarobić siedząc w domu?

ja tez bardzo chetnie bym cos otworzyla ale mieszkam w malym miescie i tu juz wszystko jest! a jak patrze jak jeden sklep po drugim plajtuje to same wiecie!
 
reklama
Mija z domowym przedszkolem fajna sprawa, napewno pręzdej bym oddała małą do takiego niż żłobka

wspominałas coś o sklepie z ubrankami, u nas w miasteczku był komis z ubrankami i innymi rzeczami dla dzieci(wózki, foteliki, łóżeczka....), myslę że to tez jest fajna sprawa,
 
ja tez bardzo chetnie bym cos otworzyla ale mieszkam w malym miescie i tu juz wszystko jest! !

E tam pewnie wszystkiego nie ma- ja tez mieszkam w malym miescie i duzo rzeczy by sie tu jeszcze przydalo- tylko trzeba dobrze pomyslec
Ja to sie czasem nawet dziwie ludziom - otwieraj sklepy spozywcze obok drugiego to samo z knajpkami- i moja obroty .Wg mnie to duze ryzyko
A co do kursow o ktorych pisalam to mnie zachecaja tylko nie wiem czy mi sie to teraz oplaca bo miedzy jednym stopniem a drugim nie moze byc przerwy wiecej nic 6 miesiecy- wiec pewnie poczekam
I pojawil mi sie nowy pomysl- kosmetyczka, kurcze jak nie wiedzialam co zrobic to teraz nie wiem na co sie zdecydowac?? Tylko z ta kosmtyczka to bym musial do 2 letniej szkoly isc :szok: :szok: Nie wiem co robic?????
 
MIJA !!!! dzis bylo na tvn-ie o zakladaniu zlobka prywatnego i wiesz co, wcale nie trzeba miec wyksztalcenia pedagogocznego, mozesz byc i murarzem i zalozyc zlobek, ale koszt uruchomienia takiego zlobka to minimum 33.000 zl, a wiec sporo
 
Mija fajny pomysl.Moj bratanek chodzil do takiego przedszkola jak mial prawie 3latka.Wiem ze to nie to samo co zlobek ale tez miescil sie w bloku na drugim pietrze w mieszkaniu prywatnym.Mieszkala tam rodzinka z dwojka dzieci.Gotowali tam lub podgrzewali obiadki dla niego bo niejadl mieska.POWODZENIA!!!!!

a tak pozatym to mozesz podeslac mi adres tej fundacji????
 
Figielek-skąd wiesz że trzeba skończyć szkołe na kosmetyczkę widziałm że są też organizowane kursy kilku miesięczne czy one nie wystarczą pytam bo ja też ostatnio postanowiłam że ptoorzę własny biznes myślałm o kosmetycznym zakładzie ale cos bardziej mnie ciągnie do fryzjerstwa tyko też nie iwm czy musiałabym skończyć szkołe czy wystarczyłby kurs. Może wiecie gdzie mogłabym się zwrócić z takim pytaniem bo w różnych szkołach różnie mi mówili jak dzwoniłam. Niechciałabym zeby było tak że skończe kurs a potem okaże sie że to nie wystarczy.
 
julia ja nie slyszalm o kursach kilku miesienczych
Jak ja sie interesowalam kursami to byly tylko np-makijazu czy stylizacji paznokcji. a tu przeciez trzeba o skore zadbac-i trzeba mies uprawnienia panstwowe rzeczy pracowac
jak mozesz to podaj mi linki tych miesc gdzie byly te"dlugie"kursy
 
reklama
Mija a ty chcesz otworzyc legalne przedszkole?
bo moja sasiadka nie jest wcale po studiach pedagogicznych i innych nadajacych sie do pracy z dziecmi a otworzyła u siebie w domu małe przedszkole
sama miala dwojke małych dzieci swoich i postanowiła ze wezmie do siebie jeszcze pare dzieci i na tym zarobi
miala duzy dom tagze było to mozliwe
nigdzie tego nie zgłaszała a rodzice dzieci byli bardzo zadowoleni bo naprawde miala serce i cierpliwosc a w dodatku jej mama jej pomagała,gotowała obiadki itd.

był czas na zabawe na podwórku,specjalny pokoik do zabaw i spania...
 
Do góry