reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy na urlopie wychowawczym , świadczenia socjalne . Jak zarobić siedząc w domu?

Zapomnialam napisac ze ja chodze do policealnej.
To znaczy ze z pomocy spolecznej nie mam na co liczyc?
023328990.png


9082dc350001dfbe.bmp

nie rozumiem czemu pytasz o o opieke spoleczna?:baffled:
moze rozwin bardziej pytanie:tak:teraz to i w szkolach podstawowoych sa rozne stypendai,jk jest w policealnych niestety sie nie orientuje,ale jak mowie trzeba isc do skretariatu i zapytac.kto pyta nie bladzi
a ta szkola jest panstwowa czy pryawtna?

wpisz w google stypendium w szkole xxxx czyli nazwe szkoly i miejscowosc i mysle ze cos sie znajdzie
jezeli nie to napisz tu czy do mie na priva to cos poszukam:tak:
 
reklama
nie rozumiem czemu pytasz o o opieke spoleczna?:baffled:
moze rozwin bardziej pytanie:tak:teraz to i w szkolach podstawowoych sa rozne stypendai,jk jest w policealnych niestety sie nie orientuje,ale jak mowie trzeba isc do skretariatu i zapytac.kto pyta nie bladzi
a ta szkola jest panstwowa czy pryawtna?

wpisz w google stypendium w szkole xxxx czyli nazwe szkoly i miejscowosc i mysle ze cos sie znajdzie
jezeli nie to napisz tu czy do mie na priva to cos poszukam:tak:
Bardzo dziekuje zobacze co znalazlam dam znac co udalo mi sie zalatwic
ticker.php


024013950.png
 
Co do przedszkola:
Na początek lepiej otworzyć takie bez kuchni. Śniadania przynoszą dzieci, obiad dowozi firma cateringowa. (łatwiej z sanepidem).

Co do kasy:
Warto się rozejrzeć za dofinansowaniami z EFS-u - zwykle ok. 40 tys. (informacje w WUP - zwykle tam są linki do aktualnych projektów, sporo też ogłoszeń w prasie. Konkurencja duża, ale w końcu ktos te pieniądze dostaje:-)). A i na przedszkola nie powinno być tak trudno ;)

Co do szkoleń:
O e-learningu to wiele nie wiem. Za to są kursy finansowane z EFS-u kierowane również do mam. Zwrot kosztów dojazdu, stypendium, a i czasem jak słaba frekwencja a projekt mama... to zrozumieją. Warto poszperać np. na: www.inwestycjawkadry.info.pl czy www.edustacja.pl

Co do pracy:
Cóż też jestem mamą. I mogą polecić to co lubię najbardziej. Da się i pracować przez internet i na kontaktach osobistych. Tyle ile się chce, i wtedy kiedy się chce. Od strony technicznej to jak agencja reklamowa, tyle, że bez inwestycji. Po prostu budowa sieci sprzedaży (to da się zrobić przez internet, bo opcja sprzedaży bezpośredniej wymaga już wyjścia z domu :-D). Długo mogłabym opowiadać ... ale lepiej zajrzyjcie stronkę: www.betterware-polska.eu Jeśli któraś będzie chciała spróbować to oczywiście pomogę, powiem jak działać, żeby było skutecznie itp. Telefon do mnie (czyt. firmy) też jest na stronce. Jak potrzeba oddzwonię.
 
WITAM,

POSZUKUJE MAM KTÓRE PODOBNIE JAK JA SIEDZ W DOMU I CHCIAŁYBY TROCHE SOBIE DOROBIC.ZAINTERESOWANE MAMY PROSZĘ O KONTAKT EMAILOWY ww.ziaja@wp.pl. CHĘTNIE PRZEDSTAWIE SZCZEGÓŁY.POZDRAWIAM
 
hmm co ja robie dla siebie?? prostuje włoski:) czasem maluje paznokcie na czerwono:) siedze na necie i oglądam TV razem z moim małym Gabrielem. I tak jakoś leci dzień po dniu. Czasem jest mi smutno bo tęsknie za tym dawnym .. życiem:( spotkaniami z koleżnakmi, nieplanowanymi wypdami gdzies daleko A przedewszystkim za pracą i własnym portfelem!! I choć powinnam być szczęśliwa ,że mam zdrowego synka i męża ja często czuje taką pustke i samotność w domu. Z małym nie moge jeszcze pogadać i do tego ta monotonia, kżdego dnia.
...Co by tu zrobic dla siebie żeby poczuć sie lepiej??????
 
oj dziewczyny u mnie to samo :( Jedyna rozrywka-szkola i to raz na dwa tygodnie. Dzien za dniem zlatuje,a ja tylko sie starzeje :p Czuje ze zatracilam swoje pasje a przez to stane sie mniej atrakcyjna dla meza.Bardzo chce isc do pracy chociaz napewno przez 4 nastepne lata nie pojde. Jest mi zle :(
 
witam, na początek mam taką propozycję.... http://www.okazje-cenowe.pl/glowna/zarejestruj.php5?uid=8139 ja na tym zarabiam całkiem nie źle siedząc sobie w domku z moją córeczką. Życzę powodzenia i pozdrawiam :-)wszystkie mamusie:)
 
reklama
Witam ja równiez mam problem z urlopem wychowawczym. Jestem obecnie na urlopie wychowawczym juz prawie dwa lata i nie wiem ile trwa taki urlop 3 czy 2 lata? nie pamiętam na ile był wypisany wniosek a mam z pracodawcą na pieńku i na pewno mnie zwolni jak urlop mi sie zkączy tylko kiedy on sie kączy? prosze pomóżcie jakoś. Urlop jest na 3 lata dwa lata płatne przez opiekę a trzeci bezpłatny tylko czy na 3 rok trzeba znowu wniosek czy automatycznie mi jest przydzielony. Z pracodawcą wolałbym sie nie kątaktowac w tej sprawie bo jak zorientuje sir ze nie mam bladego pojęcia może to wykorzystać i nie przedłużyć mi tego urlopu i mnie zwolnić.
 
Do góry