reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy na urlopie wychowawczym , świadczenia socjalne . Jak zarobić siedząc w domu?

Witajcie,

jestem mama siedzącą w domu i zarabiającą ;)
wykonuje ręcznie biżuterię, przepisuje teksty i współpracuję z firmą FM.
Jest to sposób zarobku dla mam w Polsce jak i za granicą.
Większość krajów Europejskich jaki i USA czy Australia współpracują już z Polską firmą FM :)
Kilka postów wczesniej jest informacja o tej firmie ale jest tam sporo nieprawdziwych informacji.
Zeby zarabiac wcale nie trzeba zapraszać grona osób i budować sieci.
Można zarabiac oszczędzając co znaczy ze zarabiamy kupując produkty dla siebie po cenie niższej niz w katalogu.
Lub zarbiamy sprzedajac produkty firmy dalej po cenie katalogowej ( marża 43% zostaje w kieszeni).
Np na buteleczce perfum z kolekcji klasycznej sprzedanej klientowi za 33,50 zarabiamy 10 zł.
Sprzedaż nie jest problemem. Ponieważ produkty sa w bardzo przystępnych cenach i bardzo dobrej jakości.
Nie ma obowiazku wykonywania jakiegokolwiek minimum miesięcznego.
Gdy wspólpraca sie znudzi lub przestanie podobać po prostu nie robimy nic i po 12 miesiącach braku aktywności umowa wygasa.
Pomogłam w tej kwestii juz kilku dziewczynom na forum.

Chetnie odpowiem na wszelkie pytania i zostanę wasza liderka ;)
Prosze pytac tutaj przez gg 2833711 lub przez PW
 
reklama
Witajcie
Ja jestem właśnie jedną z osób, która współpracuje z firmą FM. Mam 3 dzieci i nie mam pracy a zarabiam w domu, na spacerze i na kawie u znajomych. Można naprawdę zarobić i się nie narobić. Produkty są b. dobrej jakości. Jedyny koszt to zamówienie startera ale te pieniądzie nie są stracone bo tak jak pisze MisiaM w każdej chwili możemy zrezygnować nie ponosząc konsekwencji a próbki mamy dla siebie i każdego dnia możemy pachnieć inaczej. Polecam.
 
Ja obecnie współpracuję z MisiąM. To ona mi zaproponowała to zajecie i nie żałuję.... Bardzo dobrze sie z nią pracuje , gdy mam jakiekolwiek pytanie czy wątpliwośc to pomoże we wszystkim.
Praca w FM GROUP jest lekka i można na tym zarobić .... Bardzo polecam współprace z MisiąM oraz firmę i kosmetyki FM :))
 
oj dziewczyny u mnie to samo :( Jedyna rozrywka-szkola i to raz na dwa tygodnie. Dzien za dniem zlatuje,a ja tylko sie starzeje :p Czuje ze zatracilam swoje pasje a przez to stane sie mniej atrakcyjna dla meza.Bardzo chce isc do pracy chociaz napewno przez 4 nastepne lata nie pojde. Jest mi zle :(

hmm co ja robie dla siebie?? prostuje włoski:) czasem maluje paznokcie na czerwono:) siedze na necie i oglądam TV razem z moim małym Gabrielem. I tak jakoś leci dzień po dniu. Czasem jest mi smutno bo tęsknie za tym dawnym .. życiem:( spotkaniami z koleżnakmi, nieplanowanymi wypdami gdzies daleko A przedewszystkim za pracą i własnym portfelem!! I choć powinnam być szczęśliwa ,że mam zdrowego synka i męża ja często czuje taką pustke i samotność w domu. Z małym nie moge jeszcze pogadać i do tego ta monotonia, kżdego dnia.
...Co by tu zrobic dla siebie żeby poczuć sie lepiej??????
Jak chcecie to mogę wam coś fajnego (moim zdaniem) zaproponować. Będziecie mogły sobie troszkę dorobić a jednocześnie pospacerować, odwiedzić znajomych których może dawno nie odwiedzałyście, a jednocześnie będziecie ładnie pachniały za niską cenę markowymi zapachami.

Ja siedzę w domu z 3 dzieci. One nigdy nie były dla mnie przeszkodą. Od małego są prawie zawsze tam gdzie my. Zaliczyły mnóstwo wesel których nie pamiętają, imprez i odwiedzin u znajomych. Cieszę się że je mam. Szkoda tylko że z kasą jest niewesoło ale da się żyć.
 
Witam Mamusie :) Jestem mamą 7 miesięcznego Szymusia i obecnie jestem na urlopie wychowawczym. Zdecydowałam się na niego z tego względu, że po urlopie macierzyńskim, powracając do pracy moje stanowisko (pracownik biurowy) zajmował syn szefowej a mi pozostała "inna" praca... Po 3 dniach zrezygnowałam, bo uważam, że jako osoba studiująca (3 rok licencjat -> organizacja i zarządzanie w ochronie zdrowia) i wcześniej pracująca na tym stanowisku przez ponad 2 lata nie dam się zdegradować do praktycznie stanowiska salowej/opiekunki. No i chyba źle zrobiłam, bo jestem na urlopie wychowawczym bezpłatnym... Mąż zarabia na naszą trójkę a ja usilnie poszukuję jakiejś pracy (chociażby chałupniczej) w domu.
Próbowałam BETTERWARE, ale z marnym skutkiem. Mimo, że są tam dość dobre produkty i katalogi są u znajomych moich znajomych to zamówień jest zero!
Zalogowałam się na str: Polskie Centrum Reklamy - Tania Reklama w internecie, ale to pewnie też nic nie da...
Ehhh... a czas mija...
Może zacznę robić biżuterię?!

Bardzo bym prosiła, gdyby ktoś, coś miał/wiedział o uczciwe oferty...
 
Iiii zaczęłam robić kolczyki. Jakoś powoli sobie radzę. Zapraszam na bloga http://www.kbs.mylog.pl/ :) Mam nadzieję, że komuś się spodoba :-)

A możesz podpowiedzieć, jak się za to zabrać? Podać jakieś namiary?
Ja co prawda nie jestem w domu z dzieckiem (Martusia chodzi do przedszkola a ja pracuję), ale mam to w planach w niedalekiej przyszłości :-) i szukam czegoś dodatkowego. Jedno zajęcie już mam- AVON (chętnie wtajemniczę zainteresowane mamy :-) bo naprawdę warto), ale coś fajnego jeszcze by się przydało.
 
A możesz podpowiedzieć, jak się za to zabrać? Podać jakieś namiary?
Ja co prawda nie jestem w domu z dzieckiem (Martusia chodzi do przedszkola a ja pracuję), ale mam to w planach w niedalekiej przyszłości :-) i szukam czegoś dodatkowego. Jedno zajęcie już mam- AVON (chętnie wtajemniczę zainteresowane mamy :-) bo naprawdę warto), ale coś fajnego jeszcze by się przydało.

Droga Kasiu skontaktuj sie z MisiąM.... Na bb Ona Ci pomoże także zajmuję sie robieniem biżuterii i z tego co wiem pomogła Zwirkowi :):):)
 
reklama
Do góry