reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy na urlopie wychowawczym , świadczenia socjalne . Jak zarobić siedząc w domu?

julia ja nie slyszalm o kursach kilku miesienczych
Jak ja sie interesowalam kursami to byly tylko np-makijazu czy stylizacji paznokcji. a tu przeciez trzeba o skore zadbac-i trzeba mies uprawnienia panstwowe rzeczy pracowac
jak mozesz to podaj mi linki tych miesc gdzie byly te"dlugie"kursy
figielek- te kursy to na www.gabriel.szkola.pl
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Hej Sorbuś
czemu z nami w ogóle nie piszesz ,wklej chociaż zdjątko Majutka,tak dawno tego ślicznego buziaczka nie widzieliśmy:tak: :-D
 
cześć
z domowym przedszkolem to super pomysł jak ktoś otworzy takie we Wrocławiu to dajcie znać :-)
a sklep na początek można otworzyć w internecie, coraz więcej osób kupuje w ten sposób:tak:
co do knajpek to wiem że można podpisać umowę z wybranym browarem i dostać kasę i sprzęt
:-)
 
dawno mnie nie było bo działałm i szukałam możliwości na własny interes
No i znalazłam fundacje w której super człowiek poradził mi mnustwo możliwości Fundacja Małych i Średnich Przedsiębiorstw są to punkty w całej polsce w których jak masz działalność gospodarczą lub chcesz złozyc dostajesz darmowe porady.
Co do dofinansowań bezzwrotnych lub pożyczek unijnych.
Co komu przysługuje.
Ja nie kwalifikowałam sie do dofinansowania bezzwrotnego bo mam juz od kilku lat działalność gospodarczą ...a one przysługują przedewszystkim tym którzy dopiero zaczynają i zakładają swoją pierwsza działalność ,można juz podobno dostać do 18 tyś.
Postanowiłam po wielu przemysleniach że otworze sklep z używana odzieżą i zabawkami dla dzieci ,dość nie typową
Bo nie śmietnik ,tylko sklep z wypranymi w proszku dla dzieci ubrankami wyselekcjowanymi,z końcikiem zabaw dla dzieci (wygodny dla mam kiedy poszukuja ) i stolikiem ,kanapą gdzie mozna wpaść na ploty napić sie kawy ,herbaty.
Musiałam napisać bissnes plan i w jednej z instytucji pozyczkowych złożyc.
właśnie w tym Stowarzyszeniu Rozwoju Przedsiebiorstw w Ząbkach
 
reklama
Do góry