reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy na urlopie wychowawczym , świadczenia socjalne . Jak zarobić siedząc w domu?

WITAM SERDECZNIE!
Prosze o mała pomoc , mam dosc nieciekawa sytuacje w pracy i teraz musze sie wybrac na urlop wychowawczy , problem jest tego typu ze niestety musze zjawic sie w pracy a z szefem mam na pienku :) ale nioe w tym rzecz , czy ktos z was sie orientuje jak ma wygladac takie pismo jakie sie sklada w sprawie urlopu wychowawczego ?!?
moze jakis wzor ?!

prosze o kontakt mailowy jak ktos posiada jakis wzor jak ma cos takiego wygladac - martaadamska@o2.pl bede bardzo wdzieczna.

pozdrawiam ,

mamuska :)
 
reklama
Podanie o urlop wychowawczy to jedynie prośba o udzielenie tego urlopu, którą pracodawca musi przyjąć. Jeżeli mogę ci podpowiedzieć to napisz sobie dwa takie podania i niech pracodawca podpisze się, aby potem nie wyparł się, że takie podanie do niego dotarło. A i wiesz że po urlopie macierzyńskim przysługuje ci urlop wypoczynkowy w pełnym wymiarze. Wykorzystaj go a w podaniu o urlop wychowawczy wpisz datę początkową dzień po zakończeniu urlopu wypoczynkowego. Pozdrawiam!
 
dziekuje serdecznie za linki ,
a czy z takim pismem trzeba sie zjawic osobiscie czy tez partner moze zawiesc ?!?
 
Rety jakbym słyszała siebie:-D :-D :-D Widzę, że masz taką samą fajną sytuację jak i ja miałam w swoim miejscu pracy:eek: Moje podanie dostarczył mąż. Ja już nie miałam siły spotykać się kolejny raz z moją okropną szefową.:tak: :tak: :tak: Tylko pamiętaj, niech weźmie też kopię podania i niech pracodawca potwierdzi, że to podanie do niego dotarło. Życzę powodzenia. Trzymaj się.
 
dzieki Sewa , czyli najlepiej takie podanie napisac w dwoch egzemplarzach i zeby mi obydwa podpisal jeden dla mnie drugi dla niego ...
o to chodzi?

no moja sytuacja jest dosc nieciekawa pracowalam w prywatnej firmie a w takiej to wogole o urlopach itp nie ma mowy tylko praca praca najlepiej po godzinach bo za darmo no i po tym jak sie dowiedzialam ze jestem w ciazy poszlam na zwolnienie lekarskie bo musialam ... to bylo juz w 4 miesiacu pozniej niby moglam wrocic ale po takich bojach to bylo ze nawet sama nie chcialam wolalam miec mniejsza place ale spokoj.
a teraz to wogole przeraza mnie mysl o tym ze mam tam pojechac i spojrzec mu w oczy chamowi jednemu ... szkoda gadac
po co sobie zdrowie psuc :)

strasznie mi sie nie chce jechac a nie wiem czy moj facet moze wsZystko za mnie zalatwic...
 
Jeżeli chodzi o podanie, to właśnie tak to zrób. U mnie wszystkie sprawy dotyczące urlopu wychowawczego załatwił mąż. Kochany ten mój chłop. Trzymaj się i nie daj się temu szefowi, staremu dziadowi! Pozdrawiam!
 
No dziewczyny nareszcie moge usiąść .Po wielkim pedzie było dzis wielkie otwarcie sklepu,udało sie oby tylko teraz byli klienci
Mam nadzieje ze muj przypadek zacheci i was do działania ;-)
 
reklama
Do góry