reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy na urlopie wychowawczym , świadczenia socjalne . Jak zarobić siedząc w domu?

hejka:)))
mój mąz pracuje całymi dniami, a mój dzień wygląda bardzo monotonnie, aż trudno uwierzyć, że wcześniej nie potrafiłam wysiedzieć w domu, zawsze jakaś imprezka jakiś wyjazd, jakieś zakupy, basen a teraz monotonnia:zawstydzona/y::-(bardzo mi to doskwiera, rano budzę się już zmęczona i nie moge się doczekać kiedy bedzie wieczór i mąż przyjedzie co bedę miała z kim porozmawiać i troche mi pomoże przy dziecku.a tak to tylko dziecko, sprzątanie gotowanie zakupy spacer pieluchy pranie i wszystko w biegu aby zdążyć zrobić. staram się ćwiczyć w ciągu dnia aby brzuch wyglądał jako tako ale nie zawsze mały mi pozwala.nie mam czasu nic robić dla siebie mój mały nie śpi w dzień więc nie mam nawet kiedy umyć porządnie włosów zrobić sobie maseczki czy paznokci no i wyglądam jak wyglądam mimo ze bardzo się staram wyglądać dobrze ale zadowolona z tego nie jestem a wieczorem to już nie mam sił i padam z z męczenia razem z dzieckiem.
aa jak juz wy bieram sie po zakupy dla siebie to wpadam do pierwszego lepszego sklepu i mówie co chce i jak jest coś to to biore bo zazwyczaj mm tylko chwilkę bo mały spi w wóżku albo już zaczyn amarudzic bo zadługo przymierzam.

co ostatnio zrobiłam dla siebie byliśmy u teściowej i zostawiłam u niej męża z dzieckiem i poszłam na cały dzień na zakupy do galerii (powiedziałam muszą sobie dać rade no i dali), wydałam troche kasy ale za to jak było fajowo jak za dawnych czasów

zastanawiałam sie ostatnio czy to tylko ja tak mam ze mam już dość, że nie wiem w co rece włożyć i że jestm przemęczona ale chyba nie....

powiem coś jeszcze moja mam uważa ze jak już mam dziecko to nic już z życia mi sie nie należy i musze z wszystkiego rezygnować ja sie z tym nie zgadzam ale jak wyrobić sie z czasem i obowiązkami aby znależć jeszcze tak duzą chwilkę dla siebie aby być zadowolonym a nie kupno bluzki z koleżanką w biegu bo obiad lub co innego.......
 
reklama
Ja także szukam pracy w domu. Jestem po administracji. Interesuje mnie coś związane z pracą biurowa lub rachunkowością(jestem po kursie).
 
Zastanawiam się czy założyć własną działalność. Nie mam pojęcia jakiej dziedziny. Siedzę w domku to musi być coś takiego co bym mogła robić w domku. Ja nie wiem w ogóle co to może być. Jak myślicie czy ruszyło sprzedaż kosmetyków z różnych firm?? Każdy tego potrzebuje. Nie wiem jakiej firmy ludzie by kupowali. Może by ktoś mi coś doradził. Znacie się na tym lepiej niż ja.
 
A jest moze tutaj ktos kto mieszka w poznaniu lub okolicach i ma pomysl na załozenie firmy, nie wiem moze jakiegos sklepu, biura rachunkowego... bo u mnie srodki finansowe sa, ale brak pomysłów :-(
Mąż ma firme wiertniczą i idzie super, ale za to wraca pozno do domku, wiec ja musze byc w miare dyspozycyjna...
 
Takich bezmózgich debili co chcą ludzi naciągać i wypisują takie idiotyzmy nie powinno się tu wpuszczać i ktoś powinien kasować te posty o zarobku po 15 tysięcy na miesiąc - nie rozumiem naprawdę jak ktoś może być tak naiwny i w to wierzyć :(
 
Z tą "piramidką" spotkałam się już ponad 2 lata temu. Śmierdzi mi to naciągactwem.. ciekawa jestem jak wygląda podatek od wzbogacenia się dla członków tej "piramidkowej sekty"? :tak:
Ja swego czasu robiłam prezentacje na zajęcia z informatyki dla dzieci z gimnazjum, czasem liceum. Zdarzało mi się zarobić w miesiącu na tym jakieś 100-200 zł. Nie dużo, ale zawsze coś, a praca niewielka (w pół godzinki wyrabiałam się z taką jedną prezentacją, a dostawałam za nią 40-50 zł). Teraz niestety wykruszyły mi się kontakty.. Chyba dzieciaki wreszcie zaczynają same odrabiać swoje zadania domowe :-D hehehe
 
hej drogie mamy, biznes mamy :-)
Super, że myślicie o robocie. Ja sama pracuje jako wolny strzelec ( jestem grafikiem) i w domku. Nie mam firmy, bo pracuje na umowy o dzieło, ale w tym roku musze już założyć. Też boje się tego kroku. Głównie z powodu dodatkowych obowiązków z papierami, rolziczeniami i kosztami zus - masakra. No i chodzeniem po urzędach.
 
Co ja robie dla siebie????
Od czasu do czasu wypad do fryzjera, pisze na bb. A spotkaniach ze znajomymi to moge zapomnieć, wszyscy studjują i jak są w domach to nie chce im się d... ruszyć i przyjść na kawe. A mamy z maluszkami są o 15-20 lat starsze i nie chcą się zadawać z małolatą. Takie jest życie na wsi:-(
 
Ja po pierwszej ciazy siedziałam w domu jak ciec swojej kaski zero wiec utknełam byłam tylko w domu... i zapomniałam o sobie..... ze mi tez sie cos nalezy i potrzeba....
teraz w czerwcu urodził sie Szymek i nie popełnie juz drugi raz tego błedu
1 zlozyłam podanie na studia9co prawda na razie tylko licencjat ale to juz cos)i zostałam przyjeta 5-go pazdziernika mam pierwszy zjazd
2 byłam juz u fryzjera zmieniłam kolor wlosów
3zapisałam sie na aerobik 3xw tyg po 2godzod pazdzioernika
4 wykupiłam karnet na solarke
5dzi wieczorkiem wyhodze z kolezanka zostawiam meza z dziecmi

wiec u mnie zmiany o 180stopni
 
reklama
Do góry