reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy Nastolatków - pogaduchy

reklama
Becia to fajnie !
my chcemy isc nast tydzien ,cenowo jeszcze nie wiem jak ale mysle ,ze na zawala nie padne :-D
a u was ksiazki,zeszyty trza zakupic samemu ? bo nam szkola daje ;-) dobre to jest,bo jakbm miala jeszcze kupowac cala wyprawke to z torbami bym poszla :tak:
moja juz ma plan lekcji :szok: szkole zaczyna 30.08. wyslalam aplikacje o autobus szkolny i mam nadzieje,ze zalapie sie dziec :tak: 3 maj kciuki ;-)
a jutro ma ostatni dzien w primary school !!! jak to zlecialo, dopiero co nauke rozpoczyanala :szok:
 
Cześć
madlen wszystko daje szkoła- dla mnie to szok :szok::szok:
Od książek a kończąc na gumce do mazania- wszystko za free :-D
moje dzieciaki chyba chodzą do Szkoly do 17.07 a 3-5.09 zaczynaja ale dokładnie nie wiem, muszę jeszcze spr.
My planujemy przenieść się do Walii a dokładnie do Swansea, Milton Keynes mi się nie podoba- jak dla mnie nic oprócz sklepów tu nie ma :no:
jezeli wyjdzie nam wszystko jak zaplanowaliśmy to dzieciaki czeka wielka zmiana, akurat Oskar i tak zmienia szkole więc wszystko fajnie by się wpasowalo :tak: Dlatego póki co mundurka nie kupuje, bo każda szkoła ma inny :-D
jak u Was z pogoda?
 
Becia wyslalam wczoraj meza z cora do sklepu,zeby zorientowali sie ile kosztuje uniform i tez sie milo zaskoczylam..liczylam na wiecej a tu taka niespodzianka !
u nas tez szkola wsio daje,ja wsumie musze jej kupic tylko przybory szkolne i kalkulator ;-)
moje starsze dziecie we wtorek juz mialo zakonczenie,syn jutro i przed nami 2m-ce wakacji :)
 
Madlen u nas chyba zakończenie roku 17-20.07 nawet dobrze nie wiem, muszę spr na stronce
29.07-29.08 będę w Pl - mieszkamy nad samym morzem, więc codziennie będziemy chodzić :-D Przyjade czarna i wypoczeta :-D
Na Wyspach nauka faktycznie jest za free :-D
 
Witajcie,widzę i wam się wakacje udzieliły,cisza już 3 tygodnie,a szkoda bo fajny wątek.Ja jestem mamą dwóch nastolatek Julki 15 lat i 2 dni:-) i Zuzki 12 lat.Mieszkamy w Usa i póki co mam je pod kontrolą ,Julka chodzi już do liceum (nie mamy gimnazjów)a młodsza jeszcze w podstawówce.Tylko one nastawione głownie na naukę-póki co...Za to rośnie nam mały łobuziak i czas pokaże co z niego wyrośnie.Odezwijcie się ...
 
CZesc Lena
wysiki macie poziom w USA ?
Do ktorej godz macie zajecia w szkole?
Dlugo jestes w USA?
Corki tesknia za pl?

Moj Oskar w piatek przyniosl swiadectwo- jestem z niego dumna :tak:
ale od wczoraj am strasznego focha- wszystko go denerwuje.
rano przed szkola zrobil siwy dym ale szybko postawilam go do pionu :-D

Maz w niedziele jedzie do Walii- nowa robota, po wakacjach dolaczymy do niego
my juz 29.07 lecimy do pl na caly miesiac :-D

U nas dzis 30c upal na calego
 
Lena witaj :)

U mnie córa już w 5 klasie, książki prawie kupione, zostały jeszcze 2 ćwiczenia do polskiego i podręcznik od muzyki, ale one podobno jeszcze w druku, to kupimy na początku września.
 
reklama
Do góry