reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy Nastolatków - pogaduchy

Witam w kolejny gorący dzień,rekordy znów tempertaura bije ufff.
Beata w stanach jesteśmy 10 lat,moje dzieci nie pamiętają Polski,Jula miała 5 lat, Zuzia 2 jak przyjechaliśmy.Cały ich świat jest tu koleżanki,szkoła. Pytasz o poziom w szkole,u nas klasa podzielona jest na stopnie trudności,jeśli dziecko jest dobe np. z matematyki na ten przedmiot rozszerzony, jeśli sobie nie radzi automatycznie jest na poziomie normalnym lub nawet ma pomoc,tak jest ze wszystkimi głównymi przedmiotami,więc trudno powiedzieć jaki poziom jest w szkole. Lekcje u nas zaczynają i kończą się dla wszystkich dzieci o tej samej godzinie.W podstawówce od 7:45-2:45,a liceum ma 15 min dłużej lekcje.
My już niestety po wakacjach :(
 
reklama
Witam!Dołączam i ja,mama 2 nastolatków.Dopiero zobaczyłam ten wątek na BB.Ja piszę na mamacafe a tam ostatnio mało która zagląda.
 
Witam!Co tu tak cicho?Moi starsi jeszcze nie wrócili od babci,czekają na transport-tata ma po nich przyjechać jak wróci do kraju.
Mam pytanie?Stara się któraś o dofinansowanie do podręczników?Moich niestety nie obejmuje,nawet jako rodzina wielodzietna.Jak was interesuje to wejdźcie na rzecznikrodziców.pl
 
hej mamuski :)
moje juz tez w szkole,cora w tym roku zaczela college ,na razie poki co jest dobrze...czas pokaze jak bedzie dalej :p
chwilowo u mnie brak czasu na kompa,wiec tylko wpadam i wypadam :zawstydzona/y::sorry2:
pozdrawiam !
 
reklama
Czesc
29.08 wrocilam z pl
przenioslam sie do Walii I czekam na miejsce w szkole dla starszego - w pt dadza odp
mlodszy zaczyna w pon
szkoly w potownaniu z MK tragiczne :baffled:
 
Do góry