reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy naszego upragnionego synka

Dołączył(a)
15 Listopad 2005
Postów
2
:) Wczoraj pużnym wieczorem moja kochana żona Ania urodziła synka miała cesarke bo to wcześniaczek 32tydz.ciązy waży 1,990kg mierzy 49cm,jest prześliczny jak go zobaczyłem rozpłakałem się ze szczęścia.Synuś ma na imie Wiktorek,ma czarne włoski,sliczny nosek wogóle cały jest prześliczny,jeszcze leży w inkubatorku ale jest już cały czas lepiej dostał 10punktów na 10 mozliwych,już sie nie moge doczekać kiedy bede mógł pojechać do mojej Kochanej żony i naszego synusia.Mamy juz naszą malutką pejełke KOCHANIE DZIĘKUJE :) :) :)
 
reklama
ogromne gratulacje i usciski dla calej rodzinki!! zycze szybkiego powrotu do domku, juz w komplecie :)

 
GRATULUJEMY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Aż miło poczytać jak ktoś się cieszy. Wszystkiego najlepszego ::) ::) ::)

male34mb.gif

maja.png

 
!!! NAJSERDECZNIEJSZE GRATULACJE !!!
Aż się łezki w oku kręcą gdy czyta się o cudzie narodzi, o szczęściu jakie wypełnia młodych rodziców :)
Trzymajcie się zdrowiutko i dbajcie o siebie :) Życzę wszystkiego najpiękniejszego na nowej drodze ;D
 
Do góry