reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy niekarmiące- bądźmy zgrabne

reklama
hehe nowłasnie. jak tu przetrwac kiedy na stole tyle pysznosci ???
no postaram sie nie przesadzic. dzis poszcze calkowicie do święconki..

zdrowych i radosnych!!!
 
Ja nie nagrzeszyłam. Można nawet rzec, że jadłam mniej niż zwykle... ::) Całe święta miałam ochotę na czekoladę, ale tej na szczęście w domu nie było :p były tylko zajączki czekoladowe, ale to własność moich dzieci... ;)
Teściowa upiekła ciasta, za którymi nie przepadam - sernik, mazurek, babka, tort ze śmietaną...
Na konkretne potrawy nie miałam ochoty... ::)
Poza tym mimo świątecznej atmosfery w domu, znalazłam codziennie czas na godzinną jazdę rowerkiem.
Podsumowując - nic mi nie przybyło ;D, ale cały czas marzę o zrzuceniu choćby 5 kilo... ;D
 
Agnexx jestes normalnie nienormalna ;) hehe
kfarda jak głaz. jesli nie chudniesz tak rygorystycznie trzymajac diete to znaczy ze
a) juz wiecej sie nie da ???
b) waga stoi ale ruszy - trzeba cierpliwosci
c) musisz sprobowac hardkorowo - cambridge szit
niemniej - gratuluje wytrwalosci!

ja sie obżarłam :) wyrzutów sumienia brak - od dzis powrot do normalnosci jak napisala hogata ;D
zaczelam od aerobiku i brzuszków. wlasnie umowilam sie z kolezanka ze zapiszemy sie na fitness ;D
poza tym dieta 1000kcal.

kotezek a co do tej diety - to troche przesada ze sie nie ogranicza ilosci ;) patrzylas na jadlospis? malutkooo. pewnie i tak wychodzi ok 1200kcal dziennie. ja wole jesc wszystko łacznie z frytkami i czekolada byle nie przekraczac 1000-1200kcal.
do 22.06 chce zrzucic 10kg. uda sie? musi ;D
 
reklama
Do góry