reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy niekarmiące- bądźmy zgrabne

reklama
Jak na razie to schudłam 2 kg ale dam jeszcze rade wiecej bo bardzo się zaparłam no i ten aerobik mnie dodatkowo motywuje bo razem z dietą da lepsze efekty.Już widze zmiany narazie małe ale zawsze.Figura mi się troszkę lepsza zrobiła i brzusio plaściejszy jest :laugh: :laugh: ;)
 
ja zaczęłam chodzić na aerobik byłam na razie tylko raz w tamtym tygodniu ale dzisiaj idę i może w piątek!
Trzymajcie kciuki !!! ;D
 
a jam celulit na tyłku ...buuuuuuuuuu.....chyba czas znowu wziac sie za siebie....a narazie nie dbam o siebie za bardzo....nie mam siły sie zmobilizować....

ale wam zycze sukcesów

Madzikk...BRAVO!!!!!!!!!!
 
cześć dziewczyny, jakos ciężko się zmobilizować prawda ??? lata ma nie być wiec strój kąpielowy chyba nie będzie potrzebny więc .. hehe nie no to są żarty , ja się objadłam na roczku i zostało mi tego jedzeniai ciągle, coś jem.. jak teraz sałatkę ,

a słyszałyście o mezitang?

a może jakaś nowa rewelacyjna dieta sie pojawiła?
póki co to powodzenia
 
racja...watek nam podupada....a moze juz wszytskie klaski są co? ;)

mnie przybyło chyba z 1,5 kiloska....buuuu.......

cyt. "a słyszałyście o mezitang?" ... a co to?

trzymam za was kciuki.....

marianna ja mam roczek 15 czerwca ale nie robie duzej imprezki wiec mam nadzieje nie bedzie obrzarstwa ;)
 
hej :) ja na razie jeszcze karmię piersią,ale nie wiem już jak długo ,bo moja mała coraz dłużej wytrzymuje na kaszkach,obiadkach ,herbatkach itp.Więc widzę że powoli będzie się odzwyczajać ( mam nadzieję że tak z miesiąc ,dwa :) )

w związku z tym mam pytanie o pewne herbatki,nie pamiętam nazwy ale reklamują je w tv.Jest taka babka ,chyba Ewa,i pokazują którkie historyjki.Ponoć są różne etapy picia róznych herbatek.No więc chodzi mi o to czy to działa ??? próbowała z was któraś ???
 
karolinna ... pewnie masz na mysli Slimfigura ... http://www.slimfigura.pl/ ...

Ja miałam chec spróbowac ale jeszcze nie zdążyłam ;););) ale moja kolezanka próbowała i u niej zadziałało... tylko wg mnie sama herbata cudów nie czyni...trzeba troche diete zmienic, troche sie poruszać.... ale warto chyba spróbować.
 
reklama
hogata masz racje wątek nam podupada, mysle że jest to spowodowane tym że pogoda jest fatalna

ale jesli chodzi o diety to czas najwyzszy abym sie za jakąś wzieła dlatego iż pare kilosów mi ostatnoi przybyło buuuuuuuu
 
Do góry