reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy niekarmiące- bądźmy zgrabne

no to najwazniejsze pierwsze koty za ploty heheh
oby takj dalej:tak:

ja tez troszke wytrwalam kolejny dzien na 1100 kcal wiec nie jest zle
No to gratulacje:-) Ja dziś drugi dzień dopiero... Ale powiem wam że wczoraj mój M miał urodzinki a ja żadnego ciasta ani nic nie zjadłam i jestem z siebie bardzo dumna:-)
 
reklama
ale jestes twarda , tak trzymac :)
ja niestety zgeszylam .:(
M wrucil z pracy i przyniosl do wyrka paczke moich ulubionych chipsow i wzielam kilka :((( buuuu wstyd
i tak zmescilam sie w kcal ale napewno odlozylo sie to w boczki bo puzno zjedzone i nie bylo kiedy spalic
 
ale jestes twarda , tak trzymac :)
ja niestety zgeszylam .:(
M wrucil z pracy i przyniosl do wyrka paczke moich ulubionych chipsow i wzielam kilka :((( buuuu wstyd
i tak zmescilam sie w kcal ale napewno odlozylo sie to w boczki bo puzno zjedzone i nie bylo kiedy spalic
Trzeba było się poseksowac i by było spalone hihi:-)
 
A ja juz nie jestem na kopenhaskiej:-( Mi się ta dieta bardzo podobała ale rano dziś myśłałam że padnę na ryj:szok: Tak organizm osłabiony że poprostu bałam się wziąść dziecko na ręce:-( I musiałam zrezygnować...Ale nadal pozostaję na diecie,bez słodyczy, bez pieczywa białego i takie tam zobaczymy...
 
A ja juz nie jestem na kopenhaskiej:-( Mi się ta dieta bardzo podobała ale rano dziś myśłałam że padnę na ryj:szok: Tak organizm osłabiony że poprostu bałam się wziąść dziecko na ręce:-( I musiałam zrezygnować...Ale nadal pozostaję na diecie,bez słodyczy, bez pieczywa białego i takie tam zobaczymy...
no wlasnie z tego co ja pammietam to tez sie fatalnie czulam

a ja stanelam na wage , i.... 3 kilo wiecej
jak to mozliwe. i jeszcze wczoraj zaliczylam godzine rowerowania i 400 na skakance !!!!! nio i utrzymalam sie w 1000 kcla
 
Witam.:-)Może któraś z was ma dietę która mi pomoże?Nie jem po 17,nie jem słodyczy,pije 2 litry niegazowanej,jem śniadanie i obiad.Niebardzo mi ta dieta wychodzi,pije też herbate Slim Figura. Może mam coś dodać do tej diety?A jakieś kremy na celulit?
 
Witam goraco wszystkie mamy , chcialabym jesli oczywiscie moge :) dolaczyc do was , jestem mama z kwietnia 2007 , mam 177 cm przed ciaza wazylam cos okolo 70 kg jestem a moze bvylam bardzol zbita i przy tym wzroscie i dosc duzej wagi 70 kg bylam naprawde szczupla uprawialam sposty i nie narzekalam na swoja sylwetke bo tej wagi wogole nie bylo widać , w ciazy przytylam cos okolo 24 kg , i dobilam do 94 kg , tydzien po porodzie mialam cesarskie cięcie mialam 10 kg mniej zaczelam brac tabletki dla mam karmiących i jadłam jak glupia gorzej niz w ciazy , np. serek topiony z miodem fuuu nie wiem jak moglam to ruszyc , i po 2 miesiacach 10 kg spowrotem do przodu dziś moj synek ma prawie 11 miesiecy a ja wygladam jak bym byla dalej w ciaży i waze 93 kg , wszyscy mowia ze jestem mloda to szybko zrzuce tylko musze sie postarać mam 20 lat . ale niestety mam bardzo słaba wole i nie moge wytrzymać chcoiaż szczerze nie mialam zadnych jakiś diet ( jak by te kilogramy mialy same spasc hehe ) ale postanowilam ze musze sie wziasc za siebie , na sporty nie mam czasu teraz przy synku i od jutra bede starać sie nie jesc na poczatek po 18
a co to ta dieta kopenhadzcka ?? czy ktoś słyszał o tej diecie kwasniewskiego to ta zupa co sie gotuje i je prawie caly czas zastanawiam sie nad nia , czy ktoras z was probowala tej diety jak rezultaty byly ??
gorąco was wszystkie pozdrawiam
 
młoda_mamusia witaj, oczywiście że możesz do nas dołączyć :tak::-) uważam że to dobry pomysł nie jedzenia po 18-stej, ja rok temu też tak zrobiłam i mam ok 8-9 kg mniej (przez cały rok), teraz niestety zdarzaja mi sie wpadki :zawstydzona/y:

Dietę kwaśniewskiego kiedys próbowałam ale tylko dwa dni z nia wytrzymałam :sorry2: bo mi zbrzydła :-p

diety kopenhadzkiej nie stosowałam

Życze powodzenia i wytrwałości, z nami na pewno ci się uda zrzucic zbedne kg :tak:
 
reklama
Witam goraco wszystkie mamy , chcialabym jesli oczywiscie moge :) dolaczyc do was , jestem mama z kwietnia 2007 , mam 177 cm przed ciaza wazylam cos okolo 70 kg jestem a moze bvylam bardzol zbita i przy tym wzroscie i dosc duzej wagi 70 kg bylam naprawde szczupla uprawialam sposty i nie narzekalam na swoja sylwetke bo tej wagi wogole nie bylo widać , w ciazy przytylam cos okolo 24 kg , i dobilam do 94 kg , tydzien po porodzie mialam cesarskie cięcie mialam 10 kg mniej zaczelam brac tabletki dla mam karmiących i jadłam jak glupia gorzej niz w ciazy , np. serek topiony z miodem fuuu nie wiem jak moglam to ruszyc , i po 2 miesiacach 10 kg spowrotem do przodu dziś moj synek ma prawie 11 miesiecy a ja wygladam jak bym byla dalej w ciaży i waze 93 kg , wszyscy mowia ze jestem mloda to szybko zrzuce tylko musze sie postarać mam 20 lat . ale niestety mam bardzo słaba wole i nie moge wytrzymać chcoiaż szczerze nie mialam zadnych jakiś diet ( jak by te kilogramy mialy same spasc hehe ) ale postanowilam ze musze sie wziasc za siebie , na sporty nie mam czasu teraz przy synku i od jutra bede starać sie nie jesc na poczatek po 18
a co to ta dieta kopenhadzcka ?? czy ktoś słyszał o tej diecie kwasniewskiego to ta zupa co sie gotuje i je prawie caly czas zastanawiam sie nad nia , czy ktoras z was probowala tej diety jak rezultaty byly ??
gorąco was wszystkie pozdrawiam
Witaj ja stosowałam tą dietę kapuścianą czy jak jej tam:-) beznadziejna ta zupa w smaku i po trzecim dniu jedzenia jej najnormalniej w świecie się schaftałam i powiedziałam koniec:-D
Dieta kopenhaska to jest super dieta ale nie dla mnie:-( Było mi bardzo słabo i nie mogłam dalej stosować, wpisz sobie w google dieta kopenhaska i znajdziesz:-) Ja mam 177 cm i 79 kg:-( I bardzo źle się z tym czuję:-(
To że nie masz czasu przy dziecku to wiesz:-) Ja mam dwoje jeden 2 lata drugi 4 miesiące ale czas na gimnastykę zawsze znajdę więc poprostu jak mały śpi to pocwicz sobie ja polecam 6 Waidera sa super:-) Ja oprucz ćwiczeń w domku chodze raz w tygodniu na pilates i powiem wam że już widzę efekty bo bardziej jestem rozciągnięta:-) A moja dieta hmmm... Sama ją sobie teraz ustaliłam:
Śniadanko chleb żytni czarny i po midor z jogurtem naturalnym:-)
Obiadek warzywka z kaszą gryczaną:-)
Kolacja sałatka owocowa oczywiście przed 18:-) I koniec:-) I dużo piję wody:-) Nie wolno pić soków bo zawierają dużo cukru:-) zto moja dietka na dziś:-)
Miloku wydaje mi się że powinnaś miezryć się w obwodach i po tym sprawdzać czy są jakieś zmiany:-) Jeśli ćwiczysz dużo to tkanka tłuszczowa zamienia się w mięśnie i dlatego waga może iść do góry:-) Więc nie martw się i radziłabym nie skakać tak dużo bo będziesz miała nogi jak Pudzian:-D
Aga2Aga rozmawiałam z masarzystką ona mówi że masarze pomagają w walce z celulitem:-) Trzeba z 6 takich zabiegów aby był efekt:-) Co do kremów to powiedziała mi że oczywiście działają ale jeśli będziesz je wmasowywała w ciało przynajmniej 5 minut i oczywiście jeśli będziesz ćwiczyła:-) sam krem nie pomoże:-)
 
Do góry